S.Jasaičio galingas pasirodymas pažymėtas pergale Šiauliuose

2018 11 10

Kaip reikiant atsinaujinęs Panevėžio „Lietkabelis“ (6/3) sugebėjo išsivežti pergalę iš Saulės miesto ir palikti „Šiaulius“ (0/10) be laimėjimų šiame sezone.

Nuostabiai rungtyniavę Simas Jasaitis bei Jamaras Wilsonas padėjo „Lietkabeliui“ 88:83 (26:20; 27:18; 16:22; 19:23) įveikti namuose rungtyniavusius „Šiaulius“.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse sužaidęs S. Jasaitis į Antano Sireikos ekipos krepšį sumetė 24 taškus bei realizavo 6 tritaškius iš 9. Jam puikiai talkino geriausias sezono rungtynes sužaidęs J. Wilsonas. Amerikietis pelnė 17 taškų ir surinko 28 naudingumo balus.

„Šiaulių“ ekipos neišgelbėjo be klaidų iš žaidimo atakavęs Antanas Udras, kuris pelnė 20 taškų (8/8 met.).

„Lietkabelio“ krepšininkai dar po dviejų kėlinių turėjo 15 taškų pranašumą – 53:38, tačiau trečiajame kėlinyje jis ištirpo iki 6 (62:56).

Nors ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ bandė kabintis varžovams į atlapus, „Lietkabelis“ po spurto 8:2 susigrąžino dviženklį pranašumą – 81:70. Vis dėlto aikštės šeimininkai nesuglumo, surengė spurtą 12:5 ir likus 40 sekundžių turėjo tik 4 taškų deficitą (82:86).

Charakterį demonstravusi „Šiaulių“ ekipa apsigynusi apmaudžiai prarado kamuolį ir buvo priversta imtis pražangų taktikos, kuri šį kartą nesuveikė. Ramiai susitikimą užbaigęs „Lietkabelis“ sugebėjo iškovoti šeštąją pergalę šį sezoną.

„Lietkabelio“ ekipa persvarą pirmoje rungtynių dalyje susikrovė naudodamasi„Šiaulių“ komandos klaidomis. Šeimininkai per pirmąsias 10 minučių suklydo 7 kartus, o tuo pasinaudoję panevėžiečiai jau pirmavo 26:20.

Antrojo ketvirčio metu J. Wilsono bei S. Jasaičio vedamas „Lietkabelis“ nemažino apsukų ir į ilgąją pertrauką išėjo turint 15 taškų pranašumą (53:38). Vis dėlto panevėžiečiai nesugebėjo išlaikyti persvaros iki susitikimo pabaigos.

„Šiauliai“: Antanas Udras 20 (5 atk. kam.), Arminas Urbutis (6 atk. kam.), Evaldas Šaulys 12, Karolis Lukošiūnas 11.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 24 (6/9 tritaškiai, 5 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 17 (7 rez. perd.), Saulius Kulvietis ir Michaelas Morrisonas po 10.