Revanšas „Prienams“ – BBL pirmenybėse

2014 10 15

Lengva pergale Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupės kovas pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri namuose 89:67 (20:7, 28:20, 21:15, 20:25) sutriuškino „Prienų“ krepšininkus.

Taip „Lietkabelis“ pasiekė savotišką revanšą už nesėkmę sezono starte, kai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače varžovams išvykoje buvo nusileista 81:88.

„Lietkabelis“ dominuoti pradėjo nuo pat dvikovos pradžios – sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes šeimininkai pirmavo „sausu“ rezultatu 12:0. Nors „Prienai“ galiausiai sugebėjo atidaryti taškų sąskaitą, tačiau skirtumo jiems sumažinti nepavyko ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių panevėžiečiai pirmavo 20:7.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ nemažino apsukų – prabėgus 4 minutėms skirtumas tarp komandų siekė jau 20 taškų – 35:15. Svečiai iš Prienų neturėjo jokių šansų bent jau priartėti – įpusėjus susitikimui Mindaugo Budzinausko auklėtiniai buvo toli priekyje – 48:27.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ toliau kontroliavo situaciją. „Prienai“ nesugebėjo ne tik kad priartėti, bet jų atsilikimas išsaugo dar labiau – po trijų kėlinių panevėžiečiai triuškino varžovus 69:42.

Paskutinės dešimt žaidimo minučių nieko nepakeitė – „Lietkabelis“ išsaugojo solidžią persvarą ir šventė lengvą pergalę – 89:67.

„Lietkabelis“: Žygimantas Janavičius (11 rez. perd.) ir Tautvydas Lydeka (8 atk. kam.) po 13, Evaldas Žabas 10, Darius Griškėnas, Mantas Kazonas ir Žygimantas Jonušas po 9, Vytenis Čižauskas ir Ivanas Neliubovas (6 atk. kam.) po 8.

„Prienai“: Dominykas Milka 14, Ovidijus Varanauskas (5 rez. perd.) ir Paulius Vaitiekūnas (5 atk. kam.) po 11, Vidmantas Sragauskis 10, Giedrius Staniulis 9.