Revanšas neišdėgė: „Lietkabelis“ namuose nusileido Pasvalio klubui

2014 01 16

Antrąją nesėkmę iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris rungtynėse namuose 61:69 (14:16, 15:16, 16:18, 16:19) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkams.

Pirmojo kėlinio pradžioje Rimanto Grigo treniruojami Pasvalio krepšininkai bandė susikrauti apčiuopiamą pranašumą – 2:7. Tiesa, „Lietkabelis“ netruko surengti keletą sėkmingų išpuolių ir išlygino rezultatą – 7:7. Visgi, ketvirčio pabaigoje svečiai išlaikė pranašumą – 14:16.

Varžovai dar kartą pabandė atitrūkti antrajame kėlinyje – 18:23. Eilinį kartą atlaikę „Pieno žvaigždžių“ spurtą, šeimininkai sugebėjo atsitiesti – 24:23. Tolesnė ketvirčio eiga diktavo įtemptą kovą ir tik Žygimanto Jonušo tritaškis sugebėjo sukrauti svečiams pranašumą po dvidešimties žaidimo minučių – 29:32.

Iki pat trečiojo ketvirčio vidurio nei viena ekipa nesusikrovė pranašumo – 38:38. Kaip bebūtų, „Lietkabelio“ krepšininkus varžovai įvėlė į neparankų žaidimą ir šeimininkų deficitas išaugo iki pavojingo – 38:45. Iki lemiamo ketvirčio pradžios Algirdo Brazio auklėtiniams pavyko kiek stabilizuoti situaciją mače – 45:50.

„Lietkabelio“ klubo deficitas ketvirtajame kėlinyje greitai išaugo iki 8 taškų – 48:56. Varžovai nelėtino apsukų ir likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes iki mačo pabaigos komandas skyrė dešimt taškų – 55:65.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Dinma Odikosa, surinkęs 14 taškų (12 atk. kam.), 13 – įmėtė Parrishas Brownas (6 rez. perd.), 10 – Ryanas Olanderis (9 atk. kam.)

„Pieno žvaigždžių“ klube išsiskyrė Egidijus Dimša, kurio sąskaitoje 18 taškų (8 atk. kam.), 15 – surinko Rolandas Alijevas, 10 – Artūras Jomantas (13 atk. kam.).

Kitas rungtynės Panevėžio „Lietkabelio“ klubas žais trečiadienį Garliavoje LKL mače su vietos „LSU-Atleto“ komanda.