R.Sargūno taurės pusfinalyje „Lietkabelis“ turėjo pripažinti „Juventus“ pranašumą

2014 01 16

Panevėžyje vykstančiame R.Sargūno taurės turnyre pralaimėjimą patyrė šeimininkai – „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie pusfinalyje 85:93 (27:27, 23:27, 13:16, 22:23) nusileido Utenos „Juventus“ klubui.

Rungtynės prasidėjo didelėmis apsukomis ir per pirmąsias dešimt susitikimo minučių komandos daugiau galvojo apie veiksmus puolime nei gynyboje – 27:27.

Dariaus Griškėno bei Tony Benneto vedami panevėžiečiai bandė kabintis varžovams į atlapus antrajame ketvirtyje, tačiau Vitoldo Masalskio treniruojami uteniškiai po pirmosios rungtynių dalies turėjo 4 taškų pranašumą – 50:54.

Antrąją mačo dalį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 8:0 ir pirmą kartą išsiveržė į priekį – 58:54. Tiesa, tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti trečiajame ketvirtyje, kurio pabaigoje „Juventus“ spurtavo 5:16 – 63:70.

Paskutiniajame kėlinyje Utenos ekipa susikrovė dviženklį pranašumą, kurį likus žaisti dvi minutes iki 6 taškų ištirpdė šeimininkai. Kaip bebūtų, mačo pabaigoje tiksliau sužaidę svečiai iškovojo pergalę – 85:93.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Tony Bennetas, surinkęs 20 taškų, 18 – pridėjo Darius Griškėnas, 13 – pelnė Ryanas Olanderis (10 atk. kam), 11 – Parrishas Brownas.

„Juventus“ klube išsiskyrė Edgaras Stanionis – 23 taškai (10 atk. kam.), 17 – įmėtė Aidas Viskontas, 15 – Keyronas Sheardas, 14 – Karolis Petrukonis.

Kitame pusfinalyje šiandien nuo 20:30 val. susitiks Liubercų „Triumf“ ir „Jekabpils“ komandos. Turnyro rungtynės dėl trečiosios vietos vyks rytoj nuo 14:45 val., finalas nuo 17 val.