Naujienos

R.Butautas: Williamsas parodė, jog yra tikras meistras

2018 02 03

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė pergalę, kai be Gintaro Leonavičiaus ir Žanio Peinerio 94:83 palaužė „Šiaulius“.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas pasidžiaugė, kad jo auklėtiniai sunkioje situacijoje susiėmė ir parodė komandinį žaidimą. Strategas taip pat teigiamai įvertino Arno Veličkos debiutą, kuris per 16 minučių pelnė 6 taškus.

„Pergalė nebuvo lengva, vyko tikrai įtempta kova. Skirtumas atrodo saugus, bet kovėmės dėl kiekvienos atakos. „Šiauliai“ žaidė šauniai ir pirmoje dalyje net turėjo iniciatyvą. Mums pavyko pakreipti mačą savo linkme ir kiti žaidėjai užpildė spragas. Žaidėme kaip komanda ir tai mane džiugina“, – sakė strategas.

– L.Williamsas sužaidė sezono rungtynes. Galbūt jo gerą sportinę formą matėte jau treniruotėse?

– Visi vyrai gerai treniruojasi, neturiu nė vienam pretenzijų. Lorenzo sužaidė kaip meistras, kai to labiausiai reikėjo. Kiekvienoje komandoje dviejų žaidėjų netektis būtų problema ir tokioje situacijoje jis ėmėsi lyderio vaidmens. Tai parodė jo meistriškumą, nes sužaidė, kai labai reikėjo.

– Kaip vertinate A.Veličkos debiutą?

– Pradžioje buvo susikaustęs, kas yra normalu jaunam žaidėjui, bet įnešė indėlį į pergalę, todėl debiutas buvo sėkmingas.

2021-2022: