Naujienos

R.Butautas: šiandien vaikinai kovėsi iki pabaigos

2018 05 31

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pusfinalio antrajame mače po atkaklios kovos nusileido Kauno „Žalgiriui“.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas po nesėkmės neturėjo didelių priekaištų žaidėjams, kadangi šie atidavė visas jėgas ir jų tikrai reikėjo, kadangi rikiuotėje nebuvo trijų startinio penketuko narių – Lorenzo Williamso, Darjušo Lavrinovičiaus ir Simo Jasaičio.

„Rungtynės buvo panašios kaip Kaune, bet šiandien vaikinai įdėjo daugiau dūšios, labiau stengėsi ir kovėsi iki pabaigos. Dėl to priekaištauti negalima. Nepatiko man, kad ne vieną ir ne du kartus nesilaikėme nurodymų. „Žalgiris“ mus baudė už kiekvieną smulkmeną. Tikiu, kad mūsų žaidėjai padarys išvadas, nes suaugę žmonės esame. Ne mes favoritai esame šios poros, todėl mes turime laikytis drausmės visas 40 minučių. Negaliu priekaištauti žaidėjams, nes rungtyniavo tikrai iki pabaigos“, – kalbėjo strategas.

 R.Butautas vylėsi, kad visi minėti žaidėjai galės pasirodyti ant parketo sekmadienį Kaune: „Čia yra mikrotraumos ir nenorime rizikuoti jų sveikata. Jų galimybės žaisti sekmadienį yra neblogos.“

Trečiosios serijos rungtynės vyks sekmadienį Kaune.

2021-2022: