Naujienos

R.Butautas: šią pergalę jau turime pamiršti

2018 05 12

Panevėžio „Liektabelio“ komanda Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) atkrintamąsias pradėjo pergale prieš „Šiaulius“.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas po dvikovos teigė, jog neturi priekaištų nė vienam iš 11 ant parketo pasirodžiusių krepšininkų. Specialistas pažymėjo, kad šią pergalę jau reikia pamiršti, nes tai yra tik pirmas žingsnis iš trijų.

„Noriu padėkoti „Šiauliams“ už gražią ir garbingą kovą. Buvome praradę kontrolę, bet sugebėjome suvaldyti šią situaciją ir baigėme mačą sėkmingai. Anksti dar džiaugtis ir šią pergalę reikia pamiršti iš karto“, – pažymėjo strategas.

 – Ar tos kalbos prieš rungtynes turėjo kokios įtakos?

– Mes esame profesionaliai ir esame įpratę prie kalbų. Į jas nekreipiu dėmesio, o analizuoju savo klaidas, jog jų nekartotume. Neturime pagrindo nei džiaugtis, nei liūdėti – serija tik prasidėjo.

– Kas „Šiauliams“ leido ketvirtajame kėlinyje priartėti iki 8 taškų?

– Jie pradėjo aktyviau gintis, mes pradėjome pralaiminėti atkovotus kamuolius. Antroje mačo dalyje jie išlygino kovą po krepšiais, pataikė sunkius metimus, su pražangomis. Mes prametėme lengvus metimus ir iš detalių susidarė, jog „Šiauliai“ priartėjo.

 – L.Williamsas jums priminė tą, kuris buvo praėjusiame sezone?

 – Tai yra ne asmeninis karas, o komandinis. Nė vienam žaidėjui pretenzijų neturiu. Kiekvienu žaidėju pasitikiu ir tikiu, jog kiekvienas įneš savo indėlį.

2021-2022: