Naujienos

R.Butautas: sezonui įsibėgėjus nėra lengva rasti gerą žaidėją

2018 01 27

Panevėžio „Lietkabelis“ Lietuvos krepšinio lygos („BetsafeLKL“) rungtynėse patyrė svarbų pralaimėjimą – principinėje dvikovoje nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.

Vis dėlto po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje „Lietkabelio“ strategas Ramūnas Butautas dažniau šypsojosi ir didelio apmaudo nedemonstravo.

„Rungtynės buvo įtemptos, žiūrovams turėjo patikti. Kalbant apie pačias rungtynes, iniciatyvą atidavėme pačioje jų pradžioje. Tikėjomės jas pradėti kitaip. Mus žudė mūsų pačių ginklu. Po to reikėjo vytis, grįžome į rungtynes ir prasidėjo nervų karas. Padarėme daug nelogiškų sprendimų, kvailokų klaidų. 17 klaidų lygiame mače yra labai daug. Tokiose įtemptose rungtynėse leisti varžovams atkovoti 13 kamuolių puolime taip pat yra per didelė prabanga. Pabaigoje pritrūko šalto proto“, – teigė R.Butautas.

– Edgaro Želionio 25 taškai, ką manote apie tai?

– Ką ir kalbėjau, apie nelogiškus sprendimus. Žaidėjui įmetus vieną kitą tritaškį, nuo jo trauktis nebegalima. Apie tai kalbėjome pertraukėlių metu, bet rungtynių įkarštyje tai neretai pasimiršta.

– Rungtynių pabaigoje buvo žaidžiama per Žygimantą Skučą, kodėl tai pasirinkta?

– Mes žinojome, kad Želionis yra su keturiomis pražangomis. Žinojome, kad jis nebus toks aktyvus gynyboje, užčiuopę silpną vietą stengėmės ją išnaudoti.

– Komandai trūksta įžaidėjo?

– Mes ieškome, procesas vyksta. Sezonui įsibėgėjus nėra lengva rasti gerą žaidėją. Žiūrėsime, kaip viskas materializuosis. Akivaizdu, kad mums trūksta įžaidėjo. Pradėsime nuo to ir stengsimės užlopyti skaudžiausią vietą. Varžovai tai supranta, todėl mus presinguoja, Žanis nėra nominalus įžaidėjas. Manau, kad šiandien susitvarkėme gerai ir buvome verti bent vieno taško, kaip futbole, lygiųjų.

2021-2022: