Naujienos

R.Butautas: savo problemas galime sutvarkyti

2018 05 29

Pralaimėjimu Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) pusfinalio seriją pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri išvykoje 69:93 (21:14, 15:23, 21:27, 12:29) nusileido Kauno „Žalgiriui“. Antrasis serijos mačas vyks ketvirtadienį Panevėžyje.

„Lietkabelio“ strategui Ramūnui Butautui po rungtynių neliko nieko kito, kaip tik pripažinti žalgiriečių pranašumą, tačiau priekaištų jo auklėtiniai vis tiek sulaukė.

„Tai yra dėsninga. Aišku, šioje poroje nesame favoritai. Gaila, kad jėgų ir disciplinos užteko tik trims kėliniams. Turime išlaikyti drausmę, galime pralaimėti 20 taškų, bet tik ne taip, kaip šį vakarą“, – dėstė R.Butautas.

– Kas nutiko ketvirtajame kėlinyje, kai „Žalgiris“ pabėgo?

– Reikia pripažinti, „Žalgiris“ labai gerai gynėsi. Nustojome laikytis tempo ir kai kurie žaidėjai pamiršo visas kombinacijas. Suklysdavome, gaudavome taškus greitoje atakoje ir žaidėjai nuleido rankas.

– Įmanoma sutvarkyti iškilusias problemas iki kitų rungtynių?

– Manau, kad taip. Tai nėra kažkokie taktiniai sprendimai, kuriems reikia treniruočių. Tai yra koncentracijos, kovingumo ir tarpusavio supratimo klausimas. Tai sprendžiama pokalbio metu, o ne treniruotėje. Aišku, „Žalgiris“ yra stipresnis ir parodo savo jėgą, bet nusiteikimas rungtynių pabaigoje man nepatiko.

– Pirma rungtynių pusė klostėsi gerai, kas labiausiai patiko joje?

– Pirmoje pusėje taip pat buvo smulkių klaidų, bet dėl išlaikytos disciplinos ir „Žalgirio“ nepasinaudojimo situacijomis, sugebėjome atsilaikyti. Žaidžiant su tokio kalibro komanda išlaikėme konkurencingumą.

– Arno Veličkos nematėme su komanda, ar kažkas nutiko?

– Susirgo vakar.

2021-2022: