Naujienos

R.Butautas: pagyriau vyrus, kad jie sužaidė kaip ir priklauso

2018 03 31

Pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 91:76 nugalėjo Prienų–Birštono „Vytauto“ komandą.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas užtarė Žygimantą Skučą, kuris buvo apkaltintas neva tyčia ant kojos nukrito Aaronui White‘ui. Specialistas teigė iš karto supratęs, kad aukštaūgis nedarė jokio tyčinio veiksmo.

„Stengiamės rasti balansą tarp gynėjų ir aukštaūgių. Kontroliavome situaciją. Šaunuoliai Prienų krepšininkai, kurie kovėsi iki pabaigos. Mums pavyko solidžiai pabaigti mačą, nes mūsų didžiausia liga buvo, jog pabaigoje išbarstydavome pranašumą. Šįkart pagyriau vyrus, kad jie sužaidė kaip ir priklauso“, – sakė strategas.

– Kaip vertinate LKL išvadas, kad Ž.Skučas netyčia krito ant kojos A.White‘ui?

– Man jau rungtynių metu buvo aišku, kad pražanga buvo netyčinė. Skučas stengėsi atsikovoti kamuolį, o White’as išbėgo iš už nugaros, jo net nematė. Skučas yra kovotojas, to iš jo neatimsi ir jau mačo metu buvau įsitikinęs, kad tyčia jis nieko nedarė“, –

– Bet nepaisant LKL išvadų, Š.Jasikevičius sakė, kad vis tiek su jomis nesutinka. Kodėl jūs nekalbėjote apie P.Jankūno pakištą koją broliui ar kitus dalykus?

– Todėl, kad manau, jog vyr. treneriui tai yra nesolidu. Geriau aš kalbėsiu apie rungtynių momentus, o ne teisėjavimą, kitų žmonių interviu, komentarus. Paprasčiausiai noriu išlikti solidžiu.

– Kaip Skučui sekasi tvarkytis su visa ta neigiama lavina?

– Manau, kad tai be jokios abejonės paliko pėdsaką. Jaunas žmogus buvo neteisingai apkaltintas, neteisingai pasmerktas. Tas šleifas po šitų rungtynių tempsis dar ilgai. Perspėjau jį iškart. Jis jaunas, jam reikia susitvarkyti su emocijomis ir eiti į priekį. Aišku, ir jo žaidime tai atsispindi, ir šiandien jis padaro klaidų, kokių neturėtų, vien dėl to, kad yra slegiamas. Nelengva žmogui.

2021-2022: