Naujienos

R.Butautas: „Lietkabelyje“ buvo sukurtos labai geros sąlygos

2018 06 17

Panevėžio „Lietkabelio“ sezonas baigėsi Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) užėmus ketvirtąją vietą, kai 1:3 buvo pralaimėta serija Klaipėdos „Neptūnui“.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas neturėjo priekaištų savo žaidėjams ir dėkojo klubui už puikiai praleistą pusmetį.

„Noriu pasveikinti „Neptūną“ su šia pergale ir bronzos medaliais. Komanda tikrai turėjo problemų, todėl garbė jiems, jog suvaldė šią situaciją. „Neptūnas“ žaidė gražų krepšinį, buvo arti finalo ir gali pasidžiaugti geru sezonu.

Dėkoju sirgaliams, kurie liko ištikimi ir nenusigręžė nuo mūsų. Tikri aistruoliai yra tie, kurie yra su komanda ne tik laimint, bet ir patiriant nesėkmes. Noriu padėkoti vadovams, nes sąlygos buvo sukurtos labai geros. Buvo labai gera atmosfera klube.

Krepšinyje lygiųjų nebūna. Priekaištų žaidėjams neturiu. Kažko pristigo, bet todėl laimėjo stipresni“, – sakė specialistas.

– „Neptūnas“ įmetė tiek tritaškių, kiek prieš tai per tris mačus kartu sudėjus. Tai tapo nemalonia staigmena?

– Mes jiems neleidome mesti. Jie susikūrė neblogų progų ir jiems įkrito, o mums – neįkrito. Nesolidu ieškoti priežasčių pataikyme. Laimėjo stipresni ir tiek.

– Ketvirtajame kėlinyje pirmąją komandinę pražangą gavote tik sužaidus 8 minutes. Žaidėjai buvo neagresyvūs, nes buvo pavargę?

– Mes šiandien pakoregavome gynybą ir praleidome daugiau taškų. Nenoriu kalbėti tuščiai, o analizuoti rungtynes „ant karštųjų“, nenoriu. Reikia laiko, jog viskas susigulėtų. Aš analizuosiu šias rungtynes, bet ne dabar.

– Kaip vertinate laiką, praleistą „Lietkabelyje“?

– Kiekvienos treniruotės laukiau kaip šventės. Neturėjome jokių problemų nei dėl drausmės, nei dėl kitų dalykų. Visi vykdė nurodymus. Praleidau čia labai gerą pusmetį.

2020-2021: