Naujienos

R.Butautas: gynyboje tikrai padarėme pažangą

2018 02 10

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas į savo sąskaitą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pirmenybėse įsirašė 15-ąją pergalę, kai 82:72 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas pasidžiaugė gerėjančia komandos gynyba ir teigiamai įvertino kroato Dominiko Mavros debiutą, kuris pelnė 13 taškų. Strategas viliasi, kad antradienį Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio dvikovoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ galės žaisti tiek Gintaras Leonavičius, tiek Žanis Peineris.

„Kontroliavome rungtynes, bet varžovai nenusileido ir viso mačo metu kvėpavo mums į nugaras. Ketvirtajame kėlinyje buvome priėję kritinę ribą, bet komandai pavyko susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir baigėme mačą teigiamu rezultatu. Esame gerame kelyje gynyboje, kur mes tikrai padarėme pažangą, nors dėl to sulaukdavome kritikos. Turime ir galime geriau gintis. Dabar laukia gyvenk arba mirk susitikimas su „Pieno žvaigždėmis“, – sakė R.Butautas.

– Ar antradienį galės žaisti G.Leonavičius bei Ž.Peineris?

– Viliamės, kad jie galės žaisti. Pagal gydytojų prognozes, jie turėtų rungtyniauti.

– Kaip vertinate D.Mavros debiutą?

– Jeigu įvertinti, kad jis buvo tik dvejose treniruotėse ir žaidė pirmąsias rungtynes, jis ne tik nesipainiojo gynybos sistemose, bet ir reikiamu metu patraukė komandą. Jo žaidimas „du prieš du“ kelia pasigerėjimą.

– Ką manote apie „Pieno žvaigždžių“ ekipą? 

– Pasvaliečiai palieka gerą įspūdį. Žiūrėjau jų rungtynes ir ruošiausi būsimai dvikovai. Dabar jie žaidžia daug greitesnį krepšinį ir yra pakeitę savo stilių. Mačas nusimato nelengvas ir rengsimės jam iš peties.

2021-2022: