Naujienos

R.Butautas: esu patenkintas pergale, bet ne žaidimu

2018 01 13

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas pratęsė pergalių seriją iki trijų, kai Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mače 95:86 nugalėjo Prienų–Birštono „Vytautą“.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas buvo patenkintas pergale, bet ne pačiu žaidimu. Specialistas taip pat teigė, kad Lorenzo Williamsas buvo pasiruošęs žaisti, bet nenorėjo rizikuoti jo sveikata.

 „Džiaugiamės, kad šiandien mus palaikė pilna arena. Džiaugiamės ir tašku turnyrinėje lentelėje. Jeigu kalbėti apie žaidimo kokybę, norėtųsi, jog ji būtų geresnė. Manau, kad galime ją pagerinti ir žinome, kaip tai padaryti. „Vytautas“ įpynė mus į savo krepšinį ir mes sekėme juos. Nors pirmavome rungtynėse, bet žaidėme jų krepšinį, todėl buvo toks vaizdas, koks buvo. Tašku esu patenkintas, bet žaidimu ne“, – sakė „Lietkabelio“ vairininkas.

 – Ar matote komandos progresą?

 – Taip, matau tobulėjimą, todėl šiandien esu nusivylęs rungtynėmis. Mes šiandien žaidėme gatvės krepšinį ir taikėmės prie jų, o ne jie prie mūsų.

 – Kokia L.Williamso būklė?

 – Lorenzo buvo pusiau pasirengęs, bet nenorėjau juo rizikuoti. Šiandien reikėjo jo šalto proto, bet nenorėjau forsuoti įvykių. Sakiau, kad jeigu bus didelė bėda, leisiu jį ant parketo, bet laikėme atstumą, tad nebuvo didelės būtinybės.

– Ieškote antro įžaidėjo?

– Vyksta paieškos. Jeigu atsirastų kažkoks dėmesio vertas žaidėjas, mes bandytume jį pasirašyti. Procesas vyksta.

2020-2021: