Naujienos

R.Butautas: džiaugtis anksti – esame tik kelio pradžioje

2018 01 06

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė antrąją pergalę iš eilės, kai namuose 98:87 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas yra patenkintas pergale, bet teigė, jog dar džiaugtis anksti, kadangi tai tik ilgo kelio pradžia.

„Rungtynės buvo tikrai sunkios. Skirtumas atrodo saugus, bet mačas nebuvo lengvas ir jie kvėpavo mums į nugarą visas rungtynes. Buvome paslydę keliskart, bet po minučių pertraukėlių atsitiesėme. Džiaugiuosi, kad žaidėjai reaguoja į pastabas. Džiaugtis nėra kuo, nes esame dar tik kelyje. Turime toliau tęsti darbą ir viskas bus gerai“, – teigė strategas.

– Matote Ž.Peinerį kaip įžaidėją?

– Neblogai pažįstu Žanį ir žinau jo mentalitetą. Manau, kad jis gali rungtyniauti įžaidėju ir turi savo pranašumų šioje pozicijoje. Lorenzo pasitempė raumenį, todėl nenorėjau jo laikyti aikštelėje. Didesnis krūvis teko Žaniui, nes kito tokio krepšininko mūsų komandoje nėra, kuris galėtų organizuoti žaidimą.

– Šiandien daugiau pagalbos iš D.Tarolio neprireikė?

– Reikia laiko man, reikia laiko Taroliui ir reikia laiko visiems. Noriu, kad žaistų bent jau 10 žaidėjų, nes kitaip krenta agresyvumas ir mažėja greitis. Jeigu žaisime ilgą laiką su vyresniais žaidėjais, nieko gero nelauk.

– Į startinį penketuką išleidote L.Aukštikalnį. Kokį matote šio žaidėjp potencialą?

– Jis yra talentingas žaidėjas, bet jam reikia daug mokytis. Lukas labai stengiasi treniruotėse, reaguoja į pastabas ir stengiasi nekartoti tų pačių klaidų. Jeigu jis aikštelėje atneša naudos, kodėl gi juo nepasitikėti.

2021-2022: