Naujienos

R.Butautas: dėl pernelyg didelio noro laimėti tiesiog perdegėme

2018 06 12

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas patyrė nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) mažojo finalo antrajame mače, kai paskutinę sekundę nusileido Klaipėdos „Neptūnui“. Dabar serijos rezultatas tapo lygus – 1:1.

Vyriausiasis treneris Ramūnas Butautas savo žaidėjams priekaištų neturėjo. Pasak trenerio, krepšininkai dėl pernelyg didelio noro laimėti tiesiog perdegė ir tai neleido iškovoti pergalės.

„Rungtynės buvo labai kietos ir įtemptos, o abiejų komandų žaidėjai atidavė daug jėgų. Pabaiga priklausė „Neptūnui“, kuris išlygino rezultatą. Ši serija prasidėjo iš naujo“, – sakė strategas.

– Ką sakėte žaidėjams rūbinėje?

– Mes šiandien labai stengiamės, neturiu priekaištų žaidėjams. Mes vertėmės per galvą, bet iš to didelio noro mes pamiršdavom savo planus ir sumanymus. Negaliu nieko kaltinti. Sakiau, kad kitas rungtynes turime žaisti su tokiu pat užsivedimu, bet šaltu protu. Žaidėjai tiesiog perdegė, nes buvo namų rungtynės ir jie manė, kad būtinai privalo jas laimėti.

– Ką manote apie tokį įspūdingą D.Tarolio pasirodymą?

– Donatas yra talentingas žaidėjas, kuris vis tvirčiau ir tvirčiau jaučiasi. Jaučiu jam simpatiją kaip žaidėjui ir kaip asmenybei.

– „Neptūnas“ atkovojo net 16 kamuolių puolime. Ar tai buvo jų kovingumo vaisiai?

– Čia koncentracijos, o ne kovingumo klausimas. Daugumą kamuolių neatkovojome dėl koncentracijos stokos. Buvo daug tolimų atšokusių kamuolių. Kai žaidi gynyboje ne 24 sekundes, o 48 iš eilės, apsunkini sau gyvenimą. „Neptūnas“ tikrai padarė išvadas ir gynėsi kaip nei tai darė Klaipėdoje.

 

 

 

2021-2022: