Puikiai rungtynes pradėjęs „Lietkabelis“ turėjo pripažinti „Šiaulių“ pranašumą antrojoje mačo dalyje

2014 01 16

Penktąją nesėkmę šeštose Baltijos krepšinio lygos (BBL) rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, kurie rungtynėse Šiauliuose 80:90 (26:17, 21:24, 15:28, 18:24) nusileido vietos „Šiaulių“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo panevėžiečiai, kurie įpusėjus pirmajam rungtynių ketvirčiui pirmavo šešiais taškais – 13:7. Apsukų nelėtinę Algirdo Brazio auklėtiniai didino savo pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo užtikrintą persvarą – 26:17.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ ir toliau sėkmingai puolė ir, sužaidus beveik keturias minutes kėlinyje, pirmavo rekordine persvara – 37:22. Tiesa, „Šiaulių“ krepšininkai likusią kėlinio dalį sėkmingai mažino savo deficitą ir po pirmosios mačo dalies Panevėžio ekipa pirmavo tik šešiais taškais – 47:41.

Nesėkmingai užbaigę pirmąją rungtynių dalį, „Lietkabelio“ krepšininkai varžovus paleido ir antrojoje. Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą, Gedimino Petrausko auklėtiniai tolo nuo svečių ir po trisdešimties minučių žaidimo buvo susikrovę septynių taškų pranašumą – 69:62.

Ketvirtajame kėlinyje Panevėžio komanda bandė kabintis oponentams į atlapus, tačiau šeimininkai nepaleido rungtynių vadžios iš savo rankų ir susikrovė dviženklę persvarą – 80:70 (35 min.). Po šio epizodo „Šiauliai“ išlaikė persvarą ir laimėjo rungtynes – 80:93

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose žaidė Ryanas Olanderis, surinkęs 19 taškų, 18 – pridėjo Parrishas Brownas, 12 – įmėtė Dinma Odiakosa, 10 – Darius Griškėnas.

„Šiaulių“ ekipoje išsiskyrė Vytautas Šulskis, kurio sąskaitoje 22 taškai, Derekas Needhamas pridėjo 21, 15 – surinko Rokas Giedraitis, 13 – Chrisas Cooperis.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ ekipa žais rytoj DNB LKF taurės čempionate su „Telšių“ klubu. Mačas vyks „Cido“ arenoje, rungtynių pradžia nuo 18:30.