Naujienos

Projektas MUMS RŪPI: „Lietkabelio” krepšininkai nudžiugino gausią Grigaliūnų šeimyną

2014 01 16

Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“ ir toliau aktyviai vykdo savo socialinį projektą MUMS RŪPI ir šį kartą apsilankė pas Panevėžio rajone, Teberešiškių kaime gyvenančią Grigaliūnų šeimyną.

Prieš beveik 25 metus įkūrę šeimyną Gražina ir Vidmantas Grigaliūnai šiuo metu globoja net 17 vaikų. Atvykusius „Lietkabelio“ ekipos žaidėjus apstulbino pasitikęs gausus vaikučių būrys, kurie padovanojo krepšininkams gražų, pačių pieštą, paveikslą, padainavo dainelių ir padeklamavo eilėraščių.

Įteikę dovanėles ir pabendravę su vaikais žaidėjai skubėjo apžiūrėti didžiulį Grigaliūnų šeimos namą. Krepšininkai juokavo, kad tokiame name būtų galima nesunkiai pasiklysti. Galiausiai visi žaidėjai buvo pakviesti pasivaišinti vaikų keptu obuolių pyragu.

Po apsilankymo pas šeimyną komandos kapitonas Darius Griškėnas atviravo: „Sunku patikėti, kad galima auginti tokį didelį būrį vaikų. Treneris komandoje turi sukontroliuoti 12 žaidėjų, o čia ponas ir ponia Grigaliūnai augina 17 vaikučių, neskaičiuojant tų, kurie jau yra suaugę ir pradėję gyventi savarankiškai. Smagu matyti, kad Lietuvoje turime tokių geraširdžių ir atsidavusių žmonių kaip Gražina ir Vidmantas Grigaliūnai“.

Šį akcija pratęsė „Lietkabelio“ komandos inicijuotą projektą MUMS RŪPI. Rugsėjo mėnesį Panevėžio krepšininkai bėgo simbolinę trasą Vilniaus maratone solidarizuodamiesi su R.Kaukėno paramos fondu. Spalį klubo personalas bei žaidėjai tapo neatlygintinais kaulų čiulpų donorais.

2021-2022: