Naujienos

Pristatytas „Karaliaus Mindaugo“ taurės turnyras

2015 12 01

Aštuonios geriausios „Tete-a-Tete Casino-LKL” ekipos po dviejų reguliaraus sezono ratų turės galimybę kautis dėl dar vieno trofėjaus – Karaliaus Mindaugo taurės ir 100 000 eurų prizinio fondo, o sirgaliai išvys ne tik rimtą krepšinio kovą, bet ir įspūdinga šviesos, muzikos ir efektų šou.

Antradienį Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės valdovų rūmuose buvo iškilmingai pristatytas atsinaujinęs turnyras, kurį nuo šiol organizuos stipriausia Lietuvos krepšinio lyga.

„Kiekvienais metais stengiamės judėti į priekį, vystyti lygą, kurti stiprų produktą, kad jis padėtų ir Lietuvos klubams ir patiktų sirgaliams. Praėjusį sezoną organizuodami „Žvaigždžių dienos“ renginį ir vėl pamatėme, jog šou rungtynės nėra įdomios, todėl ieškojome būdų kaip šią situaciją pakeisti.

Su Lietuvos krepšinio federacija sutarėme, kad nuo šiol federacijos taurės turnyrą organizuos Lietuvos krepšinio lyga, o turnyras vadinsis „Karaliaus Mindaugo taurė“, – teigė LKL prezidentas Remigijus Milašius.

Aštuonios stipriausios ekipos po dviejų reguliaraus sezono ratų pateks į pagrindinį turnyrą ir kovas pradės ketvirtfinalyje, kuris vasario 19 dieną vyks „Lietuvos ryto“ arenoje. Vasario 20-21 dienomis veiksmas persikels į „Siemens“ areną, kur komandos susikaus pusfinaliuose ir finaluose, o sirgaliai išvys įspūdingus šviesos ir muzikos šou.

Ekipos kausis ne tik dėl taurės, bet ir dėl solidaus piniginio prizo – komandos išsidalins 100 000 eurų prizinį fondą. O sirgaliai kovas galės stebėti itin palankiomis sąlygomis.

„Šventę kuriame visai Lietuvai, todėl mes solidarizuojamės su sirgaliais ir norime, kad kovas pamatytų kuo daugiau žiūrovų, todėl bet kurios komandos abonementinės kortelės savininkai bilietus į vasario 19 ir 20 dienos rungtynes gali nusipirkti tik nuo 3,20 eurų, kitaip tariant – beveik per pus pigiau.

Sirgalius, kurie neturi abonementų, kviečiame nenusiminti, nes kainos šiuo metu tikrai palankios ir raginame nelaukti bei įsigyti bilietus, kuriuos platina TIKETA. Paskelbus pagrindinę šventės programą ir atlikėjus jie tikrai brangs“, – teigė LKL komercijos direktorius Žygimantas Surintas.

Antrus metus iš eilės didžiausia krepšinio šventė Lietuvoje, vėl vyks Vilniuje. Sostinės savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė džiaugėsi, kad aukščiausio lygio krepšinis neaplenkia Vilniaus ir krepšinio savaitgalis vyks „Siemens“ arenoje.

2021-2022: