Naujienos

Prieš kiekvieną namų mačą – sirgaliams marškinėliai iš žaidėjų rankų

2019 10 24

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas kviečia sirgalius dar aktyviau palaikyti savo komandą Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ir FIBA Čempionų lygos kovose.

Nuo šiol kiekvienose rungtynėse „Cido“ arenoje „Lietkabelio“ žaidėjai po komandų pristatymo į tribūnas mes marškinėlius, kuriuos dovanoja „Perlo draudimas“.

„Ši akcija yra padėka lojaliausiems klubo sirgaliams, su kuriais turime tikslą dar labiau sustiprinti ryšį ir kurti gerą atmosferą. Esame itin dėkingi „Perlo draudimui“, kurio dėka šią akciją galėsime vykdyti iki pat sezono pabaigos. Šį sezoną pasitikę su šūkiu #TuEsiKomanda norime dar kartą priminti, kad sirgaliai yra didelė sėkmės dalis ir jie yra itin svarbūs mums, klubui. Tikimės, kad savo tikslų šį sezoną sieksime kartu ir sulauksime palaikymo iš panevėžiečių“, – vylėsi „Lietkabelio“ marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

Artimiausias rungtynes „Lietkabelis“ namuose žais jau spalio 27-ąją dieną namuose su Alytaus „Sintek-Dzūkija“. Kitos dvikovos laukti ilgai nereikės – jau spalio 30-ąją „Cido“ arenoje ant parketo žengs Ankaros „Turk Telekom“ ekipa.

2020-2021: