Naujienos

Prieš daugiau nei 30 metų direktoriumi dirbęs V.Stankevičius „Lietkabelį“ palaiko iki šiol

2019 09 01

Vidminas Stankevičius – svarbi figūra Panevėžio „Lietkabelio“ klubo istorijoje. Nuo 1964 metų jis buvo to paties pavadinimo gamyklos direktorius, o ketveriais metais vėliau ėmė kuruoti susikūrusią krepšinio komandą.

„Tuo metu tai buvo tik komanda, o pats klubas kaip organizacija atsirado gerokai vėliau. Pats žaidžiau institute, nebuvau ir treneris, tačiau gyvenau komanda, jos kasdieniu gyvenimu, rūpinausi visais reikalais. Visa tai tęsėsi iki 1987 metų, kuomet pakeičiau darbovietę“, – pasakojo jis.

Labiausiai V.Stankevičiui įsiminė kovos su tuo metu Lietuvoje krepšinio madas diktavusiomis Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Statybos“ ekipomis.

„Buvo daug įspūdingų pergalių, sunku išskirti labiausiai įsimintinas, tačiau puikiai prisimenu kovas su stipriausios sudėties „Žalgiriu“, „Statyba“.  Nors ir buvau gamyklos direktorius, tačiau visą savo laiką skyriau komandai, tai buvo tarsi hobis, gyvenimo būdas. Kiekvieną mėnesį kažkur keliaudavome, tai buvo labai įsimintina“, – „kklietkabelis.lt“ sakė pašnekovas.

V.Stankevičius palygino dabartinį krepšinį su tuo, kuris buvo žaidžiamas anuomet: „Dabar krepšinis visiškai kitoks nei buvo – geresni žaidėjai, kitokia technika. Anksčiau nebuvo galimybės pasikviesti žaidėjų, visi buvo vietiniai, dabar komandos kviečiasi krepšininkus.“

V.Stankevičius yra tikras „Lietkabelio“ sirgalius, todėl nepraleidžia nė vienerių komandos rungtynių: „Stebiu visas rungtynes internetu arb per televiziją – tikiuosi, kad šį sezoną sveikata leis lankytis arenoje. Visada sėdėdavau pirmoje eilėje, išgyvendavau dėl komandos, jos rezultatų. Linkiu, kad komanda pasiektų dar geresnius rezultatus, o arena būtų pilna sirgalių.“

2021-2022: