Prienuose pasiekta užtikrinta pergalė

2018 03 31

Pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) rungtynėse pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (18/10) klubas, kuris išvykoje 91:76 (25:18, 18:16, 23:21, 25:21) nugalėjo Prienų–Birštono „Vytauto“ (5/23) komandą.

Geriau susitikimą pradėjo šeimininkai – 8:3. Priekyje „Vytautas“ buvo ir likus 3 minutėms (13:9), bet tada „Lietkabelis“ laimėjo atkarpą 11:0 ir išsiveržė į priekį – 20:13. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių svečių pranašumas buvo nepasikeitęs – 25:18.

Antrajame kėlinyje LKL vicečempionams prieniškiai ėmė kvėpuoti varžovams į nugaras (29:33), bet „Lietkabelio“ spurtas 8:0 leido pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą – 41:29. Iki pirmosios mačo dalies pabaigos „Vytautas“ sugebėjo nežymiai priartėti – 34:43.

Po didžiosios pertraukos Ramūno Butauto auklėtiniai kontroliavo situaciją ir išlaikė dviženklį pranašumą ir sužaidus tris ketvirčius – 66:55. Per paskutines dešimt žaidimo minučių „Lietkabelis“ neleido suabejoti savo pranašumu ir jį tik dar labiau padidino bei šventė užtikrintą pergalę.

„Lietkabelis“: Vaidas čepukaitis 16 (8 atk. kam., 5 kld.), Darjušas Lavrinovičius 14 (9 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 13 (8 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis 9.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 14, Egidijus Dimša 12, Rashaunas Broadusas 11 (4/11 metimai), Regimantas Miniotas 8.