Naujienos

Prie „Lietkabelio“ vairo lieka G.Kadžiulis

2015 07 13

Panevėžio „Lietkabelio“ komandą ir kitą sezoną treniruos 35-erių Gintaras Kadžiulis. Panevėžiui talkins Egidijus Ženevičius, kuris prie ekipos trenerių štabo prisijungė praėjusio sezono viduryje.

„Džiaugiuosi, kad galėsiu toliau dirbti savo gimtojo miesto klube. Ačiū klubo vadovams, kurie suteikė man šį šansą. Praėjęs sezonas buvo sunkus, todėl viliuosi, jog ateinantis bus sėkmingesnis ir iškovosime daug gražių pergalių“, – „Lietkabelio“ oficialiai svetainei sakė strategas.

Pernai profesionalo karjerą baigęs G.Kadžiulis sezoną pradėjo būdamas Mindaugo Budzinausko asistentu, tačiau šiam palikus „Lietkabelį“, atsakomybė buvo patikėta būtent G.Kadžiuliui.

„Lietkabelio“ vadovai teigiamai įvertino G.Kadžiulio darbą ir pasiektus rezultatus, nors ekipą dažnai retino traumos, o sezono pabaigoje reikėjo verstis vos su septyniais žaidėjais.

G.Kadžiulio ir E.Ženevičiaus tandemas atvedė „Lietkabelį“ į Baltijos krepšinio lygos (BBL) ketvirtfinalį, o Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) patekta į atkrintamąsias varžybas pirmą kartą nuo 2011 metų.

„Lietkabelis“ šiuo metu turi sutartis su dvidešimtmečių rinktinėje žaidžiančiais Luku Aukštikalniu ir Gediminu Žalaliu bei snaiperiu Mantu Kazonu.

 GK

2021-2022: