Pratęsimo pareikalavusioje dvikovoje – „Lietkabelio“ pergalė

2014 03 04

Aštuntąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai dramatiškoje kovoje po pratęsimo – 83:77 (18:19, 13:21, 24:14, 18:19, 10:4) palaužę „Šiaulių“ ekipą.

Rungtynių pradžioje geriau aikštelėje atrodė Gedimino Petrausko treniruojami šiauliečiai, kurie įpusėjus rungtynėms turėjo devynių taškų persvarą – 31:40.

Visgi trečiajame ketvirtyje Algirdo Brazio auklėtiniai greitai susigrąžino iniciatyvą ir kėlinį užbaigė turėdami vieno taško pranašumą – 55:54.

Įdomiausi įvykiai rungtynėse užvirė ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes ir „Lietkabeliui“ pirmaujant 73:68, dvitaškį pataikė varžovų puolėjas J.Jucikas, o pratęsimą svečiams ištraukė M.Kumpio tolimas metimas.

Pratęsimo metu panevėžiečiai neleido šeimininkauti „Šiaulių“ krepšininkams ir iškovojo svarbią aštuntąją pergalę, kovoje dėl patekimo į LKL atkrintamąsias –  83:77.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Darius Griškėnas, surinkęs 18 taškų, po 16 – pridėjo Ryanas Olanderis ir Ivanas Neliubovas, 14 – pelnė Mantas Kazonas, 8 – įmėtė Darrickas Leonardas.

Varžovų komandoje išsiskyrė Travis Leslie, pelnęs 28 taškų (15 atk. kam.), 11 – pridėjo Modestas Kumpys, 10 – Rokas Giedraitis.

Kitas rungtynes „Lietkabelio“ ekipa žais kovo 8-ąją dieną Utenoje su „Juventus“ krepšininkais.