Prastai sužaistas ketvirtasis rungtynių kėlinys neleido triumfuoti mače su „Dzūkija“

2014 01 19

Dešimtąją nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris rungtynėse namuose 64:74 (14:15, 20:14, 15:18, 15:27) pralaimėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipai.

Po pirmosios rungtynių dalies geresnė situacijoje buvo šeimininkų komandos krepšininkai, kurie turėjo penkių taškų pranašumą – 34:29.

„Lietkabelio“ klubas neleido varžovams perimti iniciatyvos ir po trijų kėlinių – 49:47. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje ėmė ryškėti varžovų pranašumą mače, o situaciją dar labiau paaštrino penktoji Panevėžio komandos aukštaūgio Dinmos Odiakosos pražanga.

Likus žaisti dvi minutes ketvirtajame kėlinyje, svečiai nutolo – 60:69. Algirdo Brazio auklėtinių viltis atgaivino Manto Kazono tritaškis su pražanga – 64:69. Kaip bebūtų, rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidę alytiškiai iškovojo pergalę – 64:74.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje rungtyniavo Dinma Odiakosa, surinkęs 20 taškų (7 atk. kam.), 13 – įmėtė Jokūbas Gintvainis, 12 – Mantas Kazonas.

Svečių gretose daugiausiai taškų, po 16 pelnė Paulius Dambrauskas (7 rez. perd.) ir Giedrius Staniulis, 14 – pridėjo Martynas Paliukėnas.

Kitas rungtynes A.Brazio auklėtiniai žais šeštadienį nuo 16 val. Pasvalyje su vietos „Pieno žvaigždėmis“.