Naujienos

Prasideda prekyba abonementais

2014 01 16

Šiandien, rugpjūčio 26 d., prasidėda prekyba 2013/2014 metų krepšinio sezono abonementais į Panevėžio „Lietkabelio“ namų rungtynes, vyksiančias Panevėžio „Cido“ arenoje.

Palankiausiomis sąlygomis įsigyti abonementus galės ištikimiausi komandos gerbėjai – tie, kurie norės pratęsti praėjusių metų abonementą ar įsigyti abonementą į kitą vietą.

Detalesnę informaciją apie abonementų kainas ir jų įsigijimo sąlygas rasite čia:

 „Kiekvienas nupirktas abonementas – tai indėlis į komandos biudžetą, klubo stabilumą ir žingsnelis gerų rezultatų link. Šiandien yra taip, kad pergalės, kurių trokšta kiekvienas, atėjęs į areną, didžiąja dalimi priklauso nuo klubo finansinių resursų. Visi, pirkdami abonementus ir bilietus, prie to prisideda. Labai vertiname ištikimiausius, kurie kiekvienais metais perka abonementus, todėl sezono metu jiems organizuosime ne vieną akciją ir žaidimą“, – sako klubo direktorius Eimantas Pūras.

 „Kaip tikras panevėžietis ir atsidavęs šiai komandai žaidėjas galiu tvirtai sakyti, kad mums svarbus kiekvienas sirgalius – tiek ateinantis į mūsų varžybas su bilietu, tiek su abonementu. Pastarasis yra patogesnis pačiam sirgaliui, o ir finansiškai apsimoka labiau. Manau, kad abonementų turėtojai, kurie stebėjo mūsų varžybas praeitą sezoną ir mus palaikė, padėjo mums kovoti ne tik dėl pergalių, bet ir išgyventi sunkesnes akimirkas. Tikiu, jog ateinančiame sezone abonementų turėtojų būrys dar labiau išaugs ir padės susiformuoti stipriai Panevėžio komandai“, – tikina Panevėžio „Lietkabelio“ kapitonas Darius Griškėnas.

„Manau, žiūrovams LKL taps patrauklesnė, bus daugiau rungtynių, nes ekipos reguliariajame sezone rungtyniaus 4 ratų sistema. Klubas neatsisako planų rungtyniauti ir Baltijos krepšinio lygoje (BBL), tikriausiai kovosime ir ten. Šiaip ar taip, žiūrovai visuose miestuose gausiau lankosi LKL rungtynėse, o jų šiais metais „Cido“ arenoje bus beveik dvigubai daugiau nei pernai“, – ilgai nedvejoti ir artėjančiam sezonui ruoštis komandos sirgalius ragina Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Gintautas Vileita.

2021-2022: