Pralaimėta „Nevėžiui“

2018 08 28

Draugiškose rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ komanda namuose 75:80 (21:19, 23:18, 9:23, 22:20) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkams.

Šioje dvikovoje panevėžiečiams negalėjo padėti čiurnos traumą patyręs Donatas Tarolis ir pirmajame kontroliniame mače taip pat čiurną susižeidęs Franas Pilepičius. Rugpjūčio 30 dieną prie komandos prisijungs Mindaugas Kupšas.

Pirmasis kėlinys vyko apylygiai, o jam pasibaigus nežymiai priekyje buvo „Lietkabelis“ – 21:19. Antrajame ketvirtyje šeimininkai kontroliavo situaciją ir po truputį didindami atotrūkį į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 7 taškų pranašumą – 44:37.

Kardinaliai vaizdas pasikeitė po didžiosios pertraukos, kai „Nevėžis“ laimėjo atkarpą 12:0 ir perėmė iniciatyvą (56:49), o pasibaigus kėliniui skirtumas išliko toks pats – 60:53. Ketvirtajame ketvirtyje Gintaro Kadžiulio auklėtiniai buvo priartėję prie varžovų, bet išsigelbėti nepavyko ir buvo patirta nesėkmė rezultatu 75:80.

„Lietkabelis“Michaelas Morrisonas 12 (11 atk. kam.), Dominikas Mavra (6 atk. kam.), Jamaras Wilsonas (4/11 dvitaškiai, 5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Tomas Rimša (5 atk. kam.) po 11, Paulius Valinskas 10 (7 rez. perd.), Saulius Kulvietis 8 (1/5 tritaškiai), Simas Jasaitis 7 (1/8 tritaškiai), Vytenis Lipkevičius 5 (6 atk. kam.).

„Nevėžis“: Chauncey Collinsas ir Martynas Varnas po 14, Gabrielius Maldūnas 12 (13 atk. kam.), Simas Buterlevičius 10, Regimantas Miniotas 7.

Kitą draugišką mačą „Lietkabelis“ žais rugsėjo 3-ąją, kai dalyvaus turnyre Kėdainiuose. Pirmasis varžovas – Čerkasų „Mavpy“ iš Ukrainos.