Pralaimėta kova dėl bronzos

2018 06 17

Nesėkme Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) sezoną baigė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris namuose 78:89 nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ ir seriją dėl bronzos pralaimėjo 1:3.

„Neptūno“ ekipa rungtynes pradėjo itin prastai ir per pirmas 6 minutes tesukrapštė vos 2 taškus. Vis dėlto geru puolimu nepasižymėjo ir „Lietkabelis“, kuriam pasinaudoti tragišku varžovų pataikymu nepavyko ir po pirmųjų 10 minučių pirmavo 16:12.

Vis dėlto antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė klaipėdiečiai, kurie nesustabdomai atakavo iš trijų taškų zonos ir išsiveržė į priekį 30:23. Vis dėlto Kšištofo Lavrinovičiaus vedamas „Lietkabelis“ iki pertraukos deficitą sumažinti sugebėjo (38:41).

Trečiajame kėlinyje abi ekipos žaidė taškas į tašką, tačiau ketvirčio pabaigoje pradėjo siausti E. Želionis. Iš viso 13 taškų per kėlinį pelnęs aukštaūgis ketvirčio pabaigoje pelnė 9 taškus iš eilės ir pats perlaužė rungtynes. E. Želionio dėka „Neptūnas“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 64:56.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelis“ bandė vytis, tačiau jų pastangos vaisių nedavė. Įpusėjus ketvirčiui po Renaldo Seibučio dvitaškio komandas jau skyrė 10 taškų – 76:66. Per likusį laiką aikštės šeimininkams žymiai sumažinti deficito nepavyko ir bronzos medalius iškovojo uostamiesčio krepšininkai.

„Lietkabelis“: Lorenzo Williamsas 17 (3/6 tritaškių, 4 atk. kam.), Darjušas Lavrinovičius 13 (5 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 11, Žanis Peineris 8 (6 rez. perd.), Lukas Aukštikalnis 7.

„Neptūnas“: Edgaras Želionis 27, Tomas Delininkaitis 17 (5/6 tritaškių), Jerry Johnsonas 12, Renaldas Seibutis 9 (5 atk. kam.).