Pralaimėta „Juventus“ ekipai

2018 09 08

Nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris Anykščiuose 80:86 (17:18, 21:25, 23:14, 19:29) nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Pirmajame kėlinyje vyko kova taškas į tašką ir „Juventus“ turėjo tik minimalų pranašumą – 18:17. Antrajame ketvirtyje „Juventus“ atitrūko iki 27:20, bet „Lietkabelis“ pelnė 6 taškus be atsako ir priartėjo – 26:27. Vis dėlto likusį laiką geriau sužaidė uteniškiai, kurie įpusėjus mačui pirmavo 43:38.

Po didžiosios pertraukos iniciatyvą jau perėmė panevėžiečiai – po atkarpos 8:0 įgijo 5 taškų pranašumą (48:43) ir jis panašus išliko sužaidus tris kėlinius – 61:57. Lemiamame kėlinyje likus žaisti tris minutes rezultatas tapo lygus – 75:75. Tuomet „Juventus“ pataikė kelis tritaškius iš eilės ir atitrūko nebepavejamai.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas 19 (3/5 tritaškiai, 6 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 17 (4/7 tritaškiai), Alexas Hamiltonas 12, Gytis Radzevičius (6 atk. kam.) ir Karolis Guščikas (9 atk. kam.) po 10.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 15 (3/5 tritaškiai), Donatas Tarolis, Dominikas Mavra (6 atk. kam.) ir Mindaugas Kupšas po 14 (16 min.), Vytenis Lipkevičius 7.

„Lietkabelis“ žaidė be traumuoto Frano Pilepičiaus ir Jamaro Wilsono, kuris išvykęs padėti Suomijos rinktinei. Kitą mačą Panevėžio klubas žais rugsėjo 13-ąją Raimundo Sargūno taurės pusfinalyje prieš Permės „Parma“.