Naujienos

Pirmosios sezono pergalės medžioklė Estijoje: „Lietkabelis“ – „Parnu“

2014 01 16

Panevėžio „Lietkabelio“ pasiruošę stoti į dar vieną mūšį Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse. Panevėžiečiai šiandien nuo 19 val. Parnu mieste išmėgins jėgas su vietos „Parnu“ ekipa.

„Lietkabelio“ krepšininkai kaip niekad išalkę pergalių. Sezoną atsinaujinusi ekipa pradėjo šešiomis nesėkmėmis paeiliui – po tris Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) ir BBL.

Gintauto Vileitos treniruojamos komandos didžiausia problema – nuolatinės žaidėjų traumos, dėl kurių klubas negali remtis pagrindiniais ekipos krepšininkais. Būtent dėl šios priežasties „Lietkabeliui“ išsprūdo iš rankų pergalė prieš Atyrau „Barsy“ ekipą iš Kazachstano – 66:73.

Parnu klubas Baltijos krepšinio lygoje taip pat šaudo tuščiais šoviniais, tiesa, estai yra sužaidę tik vienerias rungtynes, kurias 56:87 pralaimėjo „Šiauliams“.

Vietinėje krepšinio lygoje pietvakarių Estijos miesto ekipai sekasi kur kas geriau. Per septynis mačus Parnu klubas iškovojo tris pergales ir patyrė keturis pralaimėjimus. Su tokiu rezultatu „Parnu“ žygiuoja šeštojo turnyrinės lentelės vietoje tarp devynių ekipų.

 

„Lietkabelio“ – „Parnu“ mačo transliaciją nuo 19 val. iš Estijos tiesiogiai transliuos internetinė sporto televizija „SportoTV.lt“.

2020-2021: