Naujienos

Pirmosios pergalės LKL medžioklę „Lietkabelis“ tęs su banguojančiais „Šiauliais“

2014 01 16

Vienintelė šios dienos Lietuvos krepšinio lygos (LKL) dvikova vyks Panevėžyje. Miesto pažiboje – „Cido“ arenoje šeimininkai Panevėžio „Lietkabelis“ nuo 18:30 val. su „Šiaulių“ klubu.

„Lietkabelis“ – vis dar pirmosios pergalės LKL čempionate medžioklėje. Prie ekipos prisijungęs vyriausiasis treneris Algirdas Brazys ir jo sūnus Mindaugas jau vadovavo ekipai dviejuose atkakliuose LKL mūšiuose, tačiau po pratęsimo – 84:90 pralaimėta Kauno raj. „LSU-Atleto“ ir 74:90 Prienų „TonyBet“.

Būtent paskutiniame LKL susitikime panevėžiečiai kaip lygūs su lygiais kovojo su „TonyBet“ krepšininkai, kurie galingai spurtavę, išsigelbėjo tik mačo pabaigoje.

Gedimino Petrausko treniruojamas „Šiaulių“ klubas šiame sezone nuskriaudė ne tik Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionus „Ventspils“ krepšininkus, bet ir patį Kauno „Žalgirį“. Tiesa, net ir įspūdingi laimėjimai neapsaugojo šiauliečių nuo pralaimėjimų, kurių jie LKL pirmenybėse turi penkis.

Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa turnyrinėje lentelėje užima 11-ąją vietą. Saulės miesto komanda LKL čempionate žygiuoja 9-oje vietoje.

„Lietkabelio“ – „Šiaulių“ susitikimą nuo 18:30 val. stebėkite tiesioginiame internetinės sporto televizijos „SportoTV.lt“ eteryje. Mačą galite matyti paspaudęčia.

2021-2022: