Pirmose LKL sezono rungtynėse „Lietkabelis“ tik ketvirtajame kėlinyje nusileido „TonyBet

2014 01 16

Nesekme Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną pradėjo Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, kuri po atkaklios kovos 77:88 (27:24, 15:20, 21:20, 14:24) nusileido praėjusių metų LKL pusfinalininkams Prienų „TonyBet“.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo svečiai, kurie sužaidus tris minutes turėjo 3 taškų persvarą – 4:7. Greitai išlyginę rezultatą „Lietkabelio“ krepšininkai netruko spurtuoti ir prieš prasidedant paskutinei ketvirčio minutei susikrovė 7 taškų pranašumą – 23:16. Iki kėlinio pabaigos „TonyBet“ pavyko aptirpdyti deficitą – 27:24.

Antrąjį ketvrtį prieniškiai pradėjo L.Kisieliaus dvitaškiu metimu bei D.Šalengos ir G.Kadžiulio tritaškiais – 28:34. „Lietkabelį“ ėmė gelbėti T.Bennetas, kurio pastangomis šeimininkai išlygino rezultatą ir iki pirmosios dalies pabaigos sugebėjo kvėpuoti varžovams į nugarą – 42:44

Tris pirmąsias trečiojo ketvirčio minutes susitikimas vyko taškas į tašką. Tuomet savo žodį tarė T.Bennetas ir J.Gintvainis įsūdę po tritaškį metimą – 56:49. „TonyBet“ greitai atsitokėjo ir atsakė spurtu 8:0 – 56:57. Iki pat kėlinio pabaigos ne viena ekipa nesusikrovė apčiuopiamo pranašumo – 63:64.

Lemiamo ketvirčio metu G.Žalalis išvėdė „Lietkabelį“ į priekį – 65:64. Tiesa, pajutę žaidimo ritmą prieniškiai suorganizavo dar vieną spurtą 11:0 ir susikrovė dviženklę persvarą – 65:75. Šeimininkai dar bandė kovoti dėl pergalės, tačiau labiau patyrę varžovai nepaleido iniciatyvos iš rankų – 77:88.

Rezultatyviausiai Panevėžio „Lietkabelio“ ekipoje rungtyniavo Tony Bennetas, surinkęs 25 taškus (5/11 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 6/6 baudų),  16 – pelnė Jokūbas Gintvainis (9 rez. perd.), 13 – pridėjo Ryanas Olanderis (11 atk. kam.),  10 – Darius Griškėnas.

Prienų „TonyBet“ komandoje išsiskyrė Gintaras Kadžiulis, įmetęs 19 taškų, 17 – surinko Dainius Šalenga (6 rez. perd.), 12 – įmėtė Martynas Linkevičius,  11 – Laimonas Kisielius.

Kitas LKL rungtynes Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai žais sekmadienį Kėdainiuose prieš vietos „Nevėžį“.