Pirmoji nesėkmė patirta Kėdainiuose

2015 09 09

Nesėkmę draugiškose rungtynėse patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris Kėdainiuose 64:68 (17:12, 17:14, 12:23, 18:19) nusileido „Nevėžio“ krepšininkams.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios išsiveržė į priekį – 9:2. Kėdainiškiai greitai atsitiesė ir priartėjo (8:13), o pirmųjų dešimties žaidimo minučių panevėžiečiai pirmavo 17:12.

Antrajame ketvirtyje Gintaro Kadžiulio auklėtiniai po truputį tolo nuo varžovų ir 17-ąją minutę pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 32:21. Per likusį laiką „Nevėžis“ sugebėjo sumažinti atsilikimą ir įpusėjus mačui „Lietkabelis“ pirmavo 34:26.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą – 34:34. Užvirė kova taškas į tašką, o paskutinę minutę tiksliau sužaidęs „Nevėžis“ po trijų kėlinių jau buvo pirmaujančiose pozicijose – 49:46.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 5 minutėms „Lietkabelis“ pirmavo 59:56, bet Dariaus Gvezdausko vedamas „Nevėžis“ laimėjo atkarpą 8:0 bei truktelėjo į priekį – 64:59. Panevėžiečiai vijosi varžovus ir likus žaisti 25 sekundes turėjo kamuolį savo rankose bei 3 taškų deficitą. Ataka pasibaigė dvitaškiu, o pražanga sustabdyta Andrius Aleksandrovas sumetė baudas – 67:64. „Lietkabelio“ ataka buvo nesėkminga, o kėdainiškių pergalę įtvirtino taikli bauda – 68:64.

„Nevėžis“: D.Gvezdauskas 20, A.Aleksandrovas 13, Mantas Virbalas 10, Simonas Kymantas 9.

„Lietkabelis“: Brandonas Woodas 17, Jermaine‘as Love‘as 12, Akselis Vairogas 9, Lukas Aukštikalnis 6.

Pasirengimo ciklo metu „Lietkabelis“ įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ svečiuose (79:76), o namuose sužaidė lygiosiomis – 78:78.