Naujienos

Permainos „Lietkabelio“ trenerių štabe – G.Vileitą keičia A.Brazys

2014 01 16

Po septynių pralaimėjimų serijos naujojo sezono pradžioje Panevėžio „Lietkabelio“ klubas nusprendė imtis permainų. Vyriausiojo trenerio poste dirbusį Gintautą Vileitą prie ekipos vairo pakeis patyręs strategas Algirdas Brazys.

„Prieš sezoną su G.Vileita siejome nemažas viltis. Dalis jų pasiteisino, bet kaip parodė pastarieji klubo rezultatai – ekipa nežengia tuo keliu, kuriuo ją norėtų matyti žiangiant klubo vadovybė. Taip, kviesdami jauną LKL patirties neturintį trenerį nemažai rizikavome. Asmeniškai man, truputį gaila, kad Gintautui kartais tiesiog fatališkai nesisekė, o tos sėkmės sporte dažnai reikia nemažai. Visgi manome, jog ateityje šis treneris tikrai gali tapti labai geru strategu, tačiau G.Vileitai dar trūksta tos patirties pačių rungtynių metu. Bet su G.Vileitos užsidegimu darbui, manau, jis dar daug pasieks ir po keletos metų tikrai grįš į LKL komandą. Linkime Gintautui visokeriopos sėkmės“ – apie išsiskyrimą su jau buvusiu „Lietkabelio“ treneriu kalbėjo klubo direktorius Eimantas Pūras.

Netrukus prie Panevėžio komandos prisijungsiantis Algirdas Brazys į trenerių štabą pasikvietė ir Kauno „Žalgiryje“ dirbusį savo sūnų Mindaugą Brazį. Asistentu komandoje ir toliau dirbs sezoną su ekipa pradėjęs Aurimas Puodžiūnas.

Algirdas Brazys būdamas krepšininku gynė tik „Lietkabelio“ ir „Žalgirio“ klubų garbę. Trenerio karjerą 51-erių metų strategas pradėjo 1995 m., dirbdamas  „Žalgirio“ trenerių štabe, kuriame 2000-2002 metais dirbo vyriausiuoju treneriu.

 

Po septynerių metų praleistų Kaune A.Brazys treniravo Alytaus „Alitos“ bei Estijos, Rusijos, Ukrainos ir Latvijos klubus. Pastarąjį sezoną laikinojoje sostinėje gimęs strategas praleido vadovaudamas Saransko „Mordovijos“ ekipai.

2021-2022: