Varžovų gynybos gniaužtai neleido išsivežti pergalės iš Utenos

2014 01 16

Panevėžio „Lietkabelio“ komandos išvyka į Panevėžį pažymėta nesėkme. Panevėžiečiai rungtynėse Utenoje – 57:82 (16:26, 8:16, 15:22, 18:18) pralaimėjo vietos „Juventus“ krepšininkams.

Šeimininkų komanda sąlygas diktuoti mače pradėjo nuo pat pirmųjų akimirkų. Pirmojo kėlinio viduryje ekipas skyrė 4 taškai (11:7), tačiau besibaigiant pirmosioms dešimt minučių „Juventus“ pranašumas išaugo iki dviženklio – 16:26.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Aktyviai puolę „Lietkabelio“ varžovai didino savo persvarą, kuri nuskambėjus ilgąjai rungtynių pertraukai siekė 18 taškų – 24:42.

Pirmosios kelios trečiojo kėlinio minutės nežadėjo nieko gero A.Brazio kariaunai. Varžovai didino pranašumą, kuris išaugo iki 30 taškų. Tiesa, ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ nebeleido krautis persvaros varžovams ir mačas baigėsi rezultatu – 57:82.

Rezultatyviausiai Panevėžio ekipoje rungtyniavo Vaidas Kariniauskas, surinkęs 12 taškų, 11 – pridėjo Goranas Vrbancas.

Varžovų komandoje išsiskyrė Nikitas Barinovas, įmetęs 20 taškų, 18 – pelnė A.J.Matthewsas, 15 – surinko Saulius Kulvietis, 12 – Edgaras Stanionis.

Kitas rungtynės „Lietkabelio“ komanda žais sausio 14 d. nuo 18:30 val. su „Šiauliais“ (LKL).