Patirtas neįtikėtinai apmaudus pralaimėjimas

2014 11 02

Apmaudžią nesėkmę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (3/6) komanda, kuri namuose 78:86 (28:18, 23:10, 13:14, 14:34) nusileido Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4/6) krepšininkams.

Rungtynėse sužaidus 2 minutes „Pieno žvaigždės“ pirmavo 5:4, bet pralaimėjo atkarpą net 0:13 ir tai leido „Lietkabeliui“ pirmą kartą susikrauti dviženklį pranašumą – 17:5. Nors svečiai buvo priartėję (16:22), bet panevėžiečiai susigrąžino saugesnę persvarą – po pirmųjų dešimties žaidimo minučių komandas skyrė – 10 taškų – 28:18.

Antrajame ketvirtyje situaciją kontroliavo „Lietkabelis“. Mindaugo Budzinausko auklėtiniai visą laiką turėjo dviženklį pranašumą, bet 4 taškai be atsako „Lietkabeliui“ leido kiek priartėti – 38:46. Po paprašytos minutės pertraukėlės šeimininkai paskutinę minutę sužaidė lyg iš vadovėlio – 5 taškai be atsako ir įpusėjus mačui „Lietkabelis“ pirmavo 51:38.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ startavo galingai – per 6 sužaistas minutes sugebėjo dar labiau padidinti prarają tarp komandų – 61:43. „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai nesutriko ir neketino sudėti ginklų anksčiau laiko – laimėta atkarpa 9:0 leido per pusę sumažinti deficitą – 52:61. Per likusias pusantros minutės pasižymėjo tik panevėžiečiai – 64:52.

Lemiamame kėlinyje prabėgus minutei „Lietkabelis“ nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudojusi Pasvalio komanda priartėjo – 57:64. „Pieno žvaigždžių“ aktyvi gynyba davė vaisių – šeimininkai sunkiai rinko taškus, o spurtas 15:0 leido svečiams ne tik po labai ilgos pertraukos išsiveržti į priekį, bet ir įgyti apčiuopiamą pranašumą – 76:68. 3 minutes trukusį šeimininkų taškų badą nutraukė Noah Dahlmano dvitaškis su pražanga – 71:76. Per likusias 4 minutes „Lietkabelis“ bandė susigrąžinti iniciatyvą, bet to padaryti nepavyko.

„Lietkabelis“: Ivanas Neliubovas 15 (8 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 12 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Noah Dahlmanas 11 (6 atk. kam.), Vytenis Čižauskas (4 rez. perd.), Žygimantas Jonušas ir Evaldas Žabas po 9.

„Pieno žvaigždės“: Osvaldas Olisevičius 20, Kyle‘as Lamonte‘as (5 rez. perd.) ir Evaldas Kairys (6 atk. kam) po 16, Gytis Sirutavičius 11.