Paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse „Lietkabelis“ nusileido „Juventus“ ekipai

2014 04 23

Pralaimėjimu Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reguliarųjį sezoną užbaigė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai rungtynėse namuose – 68:82 (12:19, 23:24, 17:22, 16:17) nusileisdami Utenos „Juventus“ ekipai.

Ši nesėkmė dar neužkirto Panevėžio ekipai kelio į LKL atkrintamąsias varžybas. Algirdo Brazio auklėtiniai pateks į kitą etapą, jei Kėdainių „Nevėžio“ komanda pralaimės likusias rungtynes LKL čempionato reguliariajame sezone.

Rungtynes trimis taikliais baudų metimais pradėjo Mantas Kazonas – 3:0. Utenos krepšininkai netruko atsakyti atakų serija ir, įpusėjus pirmajam ketvirčiui, svečiai pirmavo – 5:13. Netrukus „Juventus“ padidino savo pranašumą ir iki dviženklio – 7:17. Tiesa, kėlinio pabaigoje šeimininkai šiek tiek atsitiesė – 12:19.

Antrajame kėlinyje ilgą laiką „Lietkabelio“ gretose taškus rinko tik Darius Griškėnas, tuo pasinaudodami uteniškiai nutolo – 16:32. Naštą iš D.Griškėno perimus kitiems krepšininkams skirtumas tarp komandų sumažėjo – 26:36, tačiau „Juventus“ atsakė dar vienu spurtu – 26:41. „Lietkabelio“ situaciją, besibaigiant kėliniui, stabilizavo trys tritaškiai iš eilės – 35:43.

Ryano Olanderio ir Gorano Vrbanco pastangomis trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ priartėjo prie varžovų – 41:45. Netrukus ekipas skyrė tik trys taškai – 44:47. Tiesa, per likusią ketvirčio dalį „Juventus“ spurtavo rezultatu – 8:18 ir kėlinį užbaigė pirmaudami dviženkle persvara – 52:65.

Lemiamame ketvirtyje „Juventus“ greitai nutolo – 52:68. Šeimininkai bandė atsitiesti ir po M.Kazono tritaškio ekipas skyrė devyni taškai – 61:70. Panevėžio ekipos viltis apie pergalę sudaužė uteniškių spurtas – 9:0, po kurio svečiai pergalės iš rankų nebepaleido ir iškovojo pergalę – 68:82.

„Lietkabelio“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Darrickas Leonardas, surinkęs 17 taškų, po 11 – surinko Darius Griškėnas, Goranas Vrbancas ir Ryanas Olanderis, 10 – Ivanas Neliubovas.

Utenos ekipoje išsiskyrė A.J.Matthewsas, pelnęs 20 taškų, 14 – įmėtė Aidas Viskontas, 13 – surinko Gintautas Matulis, 11 – Karolis Petrukonis.