Paskutinėse 2013-ųjų metų rungtynėse išvykoje – skaudus pralaimėjimas

2014 01 19

Paskutinėse 2013-ųjų metų rungtynėse Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa Pasvalyje – 50:86 (5:25, 13:21, 14:16, 18:24) pralaimėjo vietos „Pieno žvaigždžių“ komandai.

Jau po pirmojo kėlinio susikrovę 20 taškų persvarą šeimininkų komandos žaidėjai nebeleido „Lietkabelio“ ekipai pagalvoti apie pergalę mače.

Apsukų mače nemažinę Pasvalio komandos krepšininkai, laimėjo visus keturis kėlinius ir privertė pasiduoti Algirdo Brazio treniruojamą Panevėžio ekipą.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ komandoje rungtyniavo Parrishas Brownas, surinkęs 14 taškų, 13 – pridėjo Dinma Odiakosa.

Varžovų gretose išsiskyrė Ingusas Bankevicas, įmetęs 19 taškų, po 13 pelnė Paulius Sorokas ir Dovydas Redikas, 12 – surinko Egidijus Dimša, 11 – Žygimantas Jonušas.

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais namų arenoje gruodžio 27 d. su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa. Mačo pradžia nuo 18:30 val.