Paskutinę sekundę nusileista „Bayern“ ekipai

2017 12 06

Nesėkmę Europos taurėje patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (3/4), kuris namų rungtynėse 87:88 (19:20, 15:13, 23:25, 30:30) nusileido B grupės lyderiams Miuncheno „Bayern“ (7/0).

Adas Juškevičius rungtynių starte pelnė taškus su pražanga, o į varžovų tolimą metimą tuo pačiu atsakė Darjušas Lavrinovičius – 6:5. Sekė kelios greitos „Bayern“ atakos (9:6), bet vėl prabilo A.Juškevičius ir „Lietkabelis“ vėl ėmė pirmauti 12:10. Danilo Barthelis tiksliai baigė kelias atakas paeiliui (17:14), o po pirmojo kėlinio „Lietkabelis“ atsiliko 19:20.

Ne mažiau atkaklus ir lygus buvo antrasis ketvirtis, kuriam įpusėjus rezultatas buvo lygus 27:27. Maikas Zirbesas kelias atakas iš eilės baigė taškais (31:31), o komandos ir toliau keitėsi atakomis viena po kitos, tad skirtumas nė vienos naudai pernelyg neaugo. Po antrojo kėlinio „Lietkabelis“ buvo priekyje minimaliai – 34:33.

Trečiajame kėlinyje komandos toliau rungtyniavo lygiai, o kiekvienas panevėžiečių bandymas atitrūkti buvo gesinamas vokiečių tritaškiais (54:53), o spurtavę vokiečiai po Mike‘o Zirbeso dvitaškio patys išsiveržė į priekį – 58:54. Situaciją kėlinio pabaigoje pagerino tik Kšištofo Lavrinovičiaus tritaškis – 57:58.

Ketvirtąjį kėlinį pozityviai pradėjo du tritaškius smeigęs Adas Juškevičius, tačiau varžovai į tai atsakė savo spurtu ir pavojingai atitrūko – 77:70. „Lietkabelis“ tada išsitraukė netikėtą kozirį – du tolimus metimus realizavo Žygimantas Skučas, kuris vėliau pridėjo ir dvitaškį – 78:81.

Tada prasidėjo baudų metimų konkursas, kuriame „Bayern“ laikėsi gerai, kol nepaaiškinamo sprendimo nepriėmė Reggie Reddingas. Amerikietis atakavo krepšį likus 8 sekundėms ir tiesiog atidavė kamuolį panevėžiečiams. Šie rezultatą išlygino (87:87), tačiau vokiečius išgelbėjo baudos metimą likus trims sekundėms pataikės Braydonas Hobbsas.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 21 (5/12 tritaškių), Kšištofas Lavrinovičius 18, Darjušas Lavrinovičius 13 (5 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 10 (8 rez. perd.), Žygimantas Skučas (7 atk. kam.) ir Vaidas Čepukaitis po 8.

„Bayern“: Milanas Mačvanas 19 (3/9 tritaškių, 6 atk. kam.), Nihadas Djedovičius 14 (4 per. kam.), Danilo Barthelis 11, Reggie Reddingas 9 (6 atk. kam.).