Parodytas charakteris leido laimėti prieš „Juventus“

2018 10 07

Dar 10 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje turėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (3/1) pademonstravo charakterį ir apgynė savo namų tvirtovę nuo Utenos „Juventus“ (2/3). Ketvirtąjį kėlinį 11 taškų skirtumu laimėję panevėžiečiai triumfavo 81:77 (15:17; 21:25; 22:23; 23:12).

„Lietkabelis“ dar ketvirtajame kėlinyje atsiliko 60:70, tačiau po to aikštės šeimininkai spurtavo 14:3 ir persvėrė rungtynių rezultatą – 74:73.

Nors likus žaisti pusantros minutės iki rungtynių pabaigos Dovis Bičkauskis išvedė „Juventus“ ir vėl į priekį, Michaelas Morrisonas pelnė du taškus su varžovo pražanga ir dar kartą persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai.

Negana to „Lietkabelis“ apsigynė, o Vytenis Lipkevičius, pataikęs abu baudų metimus, padidino panevėžiečių persvarą iki trijų taškų (78:75). Vienoje iš svarbiausių „Juventus“ atakų, Alexanderis Hamiltonas vaikiškai suklydo, o Paulius Valinskas baudų metimu įtvirtino „Lietkabelio“ pergalę (79:75).

Nors pirmąjį ketvirtį „Juventus“ užbaigė spurtu 8:1, uteniškiai po pirmųjų 10 minučių turėjo tik dviejų taškų persvarą – 17:15.

Antrajame kėlinyje uteniškiai dar labiau padidino savo pranašumą (42:36), o gera atkarpa po pertraukos leido svečiams pirmą kartą įgyti ir dviženklę persvarą – 49:38.

Prieš lemiamą ketvirtį uteniškiai turėjo trapią septynių taškų persvarą (65:58), tačiau ketvirtajame kėlinyje „Juventus“ neilgai trukus susigrąžino 10 taškų pranašumą. Vis dėlto itin gera antroji ketvirtojo kėlinio pusė, leido aikštės šeimininkams iškovoti itin sudėtingą pergalę.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 17, Saulius Kulvietis 15, Mike’as Morrisonas 13 (8 atk. kam.), Donatas Tarolis 12, Dominikas Mavra ir Jamaras Wilsonas po 7.

„Juventus“: Alexas Hamiltonas, Dovis Bičkauskis (3/4 tritaškiai, 9 rez. perd.), Marius Runkauskas ir Martinas Gebenas po 12.