Naujienos

Panevėžio lopšelis-darželis „Taika“ – krepšinio klubo ,,Lietkabelis“ projekto ,,Auk su krepšiniu“ dalyvis

2014 11 27

Krepšinio klubo Panevėžio „Lietkabelis“ projektas ,,Auk su krepšiniu“ kartu su projekto partneriais krepšininko Rimanto Kaukėno fondu ir Aukštaitijos krepšinio mokykla, dideliam vaikų, jų tėvelių ir visos bendruomenės džiaugsmui vyko lopšelyje – darželyje ,,Taika“. Vaikai labai laukė krepšininkų, parengė savo kūrybos darbelių parodą ,,Krepšinis – jėga!!!“, sukūrė atvirukus su palinkėjimais, papuošė salę plakatais ir stendais, sirgaliai pasiruošė palaikymo šūkius. Salė vos talpino norinčius dalyvauti. Šventė prasidėjo pagerbiant atvykusius krepšininkus Marijaus Mikutavičiaus kultine daina ,,Trys milijonai“.

Pirmoje šventės dalyje Aukštaitijos krepšinio mokyklos treneris Vytautas pristatė visą ,,Taikos“ mažųjų krepšininkų komandą ir vedė parodomąją treniruotę. Prie jaunųjų krepšininkų prisijungė ir krepšinio klubo „Lietkabelis“ žaidėjai – Lukas Aukštikalnis, Mantas Kazonas ir Evaldas Zabas. Kartu su darželinukais jie žaidė ,,tikrą“ krepšinį, atliko įvairias sportines žaidybines užduotis .

Antroje renginio dalyje Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovė Rasa Mikaitytė supažindino vaikučių tėvelius ir visą darželio bendruomenę su fondo vykdoma iniciatyva „Pasaka mano delne“ bei pristatė Vandos Padiminskaitės knygutę „Taškuota pasaka“. Vaikai kartu su Rasa Mikaityte ir krepšininku Luku Aukštikalniu susėdo paskaityti, kokius nuotykius mieste patyrė „Taškuotosios pasakos“ herojė boružėlė Braškė. Renginio svečiai ir dalyviai įsigijo knygelių, tuo prisidėdami prie paramos Kauno vaikų onkologinių ligų skyriui.

R. Kaukėno paramos grupė rūpinasi onkologinėmis ligomis sergančiais vaikais. Už knygelių pardavimus surinktos lėšos skiriamos sunkiai sergančių vaikų svajonėms išpildyti ir gyvybiškai reikalinga technika ar medikamentais aprūpinti. Padėti vaikams įsigyjant knygelių „Taškuota pasaka“ galima ČIA.

Krepšinio šventės pabaigoje vaikai klausinėjo krepšininkus apie krepšinį ir treniruotes, domėjosi, ką jie valgo ir geria, kodėl sportuoja, kokios varžybos jų laukia. Krepšininkai atsakė į vaikų užduotus klausimus, dalino autografus, teikė interviu GNTV televizijai ir kartu su visais dalyviais įsiamžino nuotraukose.

Lietkabelio“ marketingo projektų vadovas Rokas Mickevičius pasidžiaugė, kad praeitais metais Panevėžio„Cido“ arenoje įvykęs darželių krepšinio čempionatas parodė didelį mažųjų krepšininkų, jų tėvelių aktyvumą ir susidomėjimą šia sporto šaka. Visa tai lėmė, kad darželiai įsijungtų į projekto „Auk su krepšiniu“ įgyvendinimą. Treneris Vytautas padėkojo Panevėžio lopšelis-darželis ,,Taika“ bendruomenei už geranoriškumą ir palaikymą jau trečius metus iš eilės organizuojant papildomą krepšinio pradmenų ugdymą tarp mažiausių krepšinio mylėtojų.

Panevėžio lopšelio-darželio ,,Taika“ reiškia padėką krepšinio klubo Panevėžio „Lietkabelis“ vadovams už parodytą dėmesį patiems mažiausiems sportininkams ir tikisi tolesnio puikaus bendradarbiavimo.

Nuotraukų galeriją rasite ČIA

 

2020-2021: