Panevėžio „Lietkabelio“ pergalingų rungtynių seriją „Cido“ arenoje nutraukė „Nevėžis“

2014 01 16

Po dviejų pergalingų rungtynių serijos Panevėžio „Cido“ arenoje pralaimėjimą patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, kuri Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače po dramatiškos kovos – 77:82 (20:28, 22:16, 19:19, 16:19) nusileido Kėdainių „Nevėžiui“.

Mačą svečiai pradėjo trimis tritaškiais iš eilės, į kuriuos „Lietkabelis“ atsakė šešiais taškais – 6:9. Neilgai trukus, po G.Žalalio reido rezultatas tapo lygus – 11:11. Per antrąją kėlinio dalį varžovai sugebėjo įsūdyti dar tris tolimus šūvius, į tai „Lietkabelis“ atsakė dvitaškiais metimais – 20:28.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelio“ komandoje lyderio vaidmens ėmėsi P.Brownas, kurio pastangomis komandas skyrė du taškai – 28:30. „Nevėžiui“ vėl nutolus – 28:39, „Lietkabelis“ R.Olanderio ir V.Kariniausko iniciatyva sugebėjo išsiveržti į priekį – 42:41. Tiesa, kėlinį kėdainiečiai  T.Brazeltono tritaškiu – 42:44.

Po ilgosios pertraukos „Nevėžis“ bandė atitrūkti – 45:51, tačiau „Lietkabelis“ prisivijo varžovus, o po M.Kazono tritaškio ir šovė į priekį – 54:53. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais šūviais, tačiau aidint ketvirčio sirenai, persvarą susigrąžino G.Leonavičiaus auklėtiniai – 61:63.

Sužaidus tris minutes paskutiniajame kėlinyje svečiai grėsmingai nutolo – 62:70. „Lietkabelį“ pažadino E.Ežerskis ir M.Kazonas – 67:70. Rungtynėms artėjant į pabaigą, A.Šikšnius truktelėjo „Nevėžį“ į priekį – 69:76. „Lietkabeliui“ viltį atgaivino sėkminga atakų seriją ir P.Browno tritaškis – 77:78.

Prieš G.Leonavičių prasižengę panevežiečiai, likus žaisti 18,9 sekundės, turėjo trijų taškų deficitą – 77:80. Paskutinio išpuolio metu iš toli nesėkmingai atakavo D.Griškėnas, o kamuolį gynyboje atkovoję svečiai užbaigė rungtynes dvitaškiu – 77:82.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ ekipoje rungtyniavo Dinma Odiakosa, surinkęs 17 taškų (11 atk. kam.), 16 – pridėjo Parrishas Brownas, 12 – Ryanas Olanderis.

„Nevėžio“ gretose išsiskyrė Simas Burtlevičius, įmetęs 20 taškų (4/11 tritaškių), 19 – pridėjo Tyrone‘as Brazeltonas, 15 – Valdas Dabkus (10 atk. kam.).

Kitas rungtynes Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa žais gruodžio 8-ąją dieną namų arenoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.