Naujienos

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai prisijungė prie kaulo čiulpų donorystės iniciatyvos

2014 01 19

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai prisijungė prie kaulo čiulpų donorystės iniciatyvos

Spalio 25 d. Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas ir „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filiale pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Sutarties pasirašymą įprasmino čia pat Panevėžio kraujo centre Rimanto Kaukėno paramos grupės ir OHLB “Kraujas” bendrijos suorganizuota kaulų čiulpų donorystės akcija, kurioje dalyvavimo visa „Lietkabelio“ komanda: žaidėjai, treneriai, personalas.

„Padėti – labai paprasta. Juk tai nieko nekainuoja, visai neskauda ir džiaugėmės, jog šiandien galėjome atlikti dar vieną gerą darbą. Reikia suvokti, kad krepšiniu gyvenimas neužsibaigia, – teigė „Lietkabelio“ klubo direktorius Eimantas Pūras.

Tai nebus paskutinis mūsų darbas su organizacija „Kraujas“ bei R.Kaukėno paramos fondu. Kviečiame kitus klubus bei sportininkus taip prisijungti prie gerų darbų darymo.“

Tapti kaulų čiulpų donoru – tai paprastas būdas išgelbėti gyvybę. Tuo įsitikino ir „Lietkabelio“ krepšininkai, tapę potencialiais kaulų čiulpų donorais ir prisidėję prie visoje Lietuvoje OHLB „Kraujas” organizuojamos akcijos „Būk geras”.

„Krepšininkai Lietuvoje – didelis autoritetas, ypatingai jaunimo tarpe. Tikimės, jog toks gražus krepšininkų pavyzdys paskatins ir daugiau žmonių tapti potencialiais kaulų čiulpų donorais.“ – Panevėžio klubo iniciatyva džiaugėsi ir OHLB „Kraujas“ bendrijos atstovas Giedrius Pauža.

Panevėžio „Lietkabelio“ klubui tai jau buvo antroji akcija organizuota kartu su „Rimanto Kaukėno paramos grupe“. Panevėžio miesto ekipa rugsėjo mėnesį dalyvavo Vilniaus maratone, kuriame prisijungė prie Rimanto Kaukėno paramos fondo inicijuotos akcijos „Bėkime ir aplenkime vėžį“.

R.Kaukėno paramos fondas siekia padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Surinktos lėšos yra skiriamos naujų aparatų įsigijimui ir sergančių vaikų norams išpildyti.

VIDEO reportažas čia.

2021-2022: