Naujienos

Panevėžio klubo laukia iššūkis Šiauliuose

2014 10 19

Šiandien Panevėžio „Lietkabelio“ klubas žais jau septintąsias šio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes. Ekipos varžovai – „Šiauliai“.

Antras iš eilės. „Šiauliai“ žais antrą LKL susitikimą per dvi dienas. Šeštadienį Gedimino Petrausko auklėtiniai 90:81 susidorojo su Utenos „Juventus“ krepšininkais.

Turnyrinė situacija. 4 pergales ir 2 nesėkmes savo sąskaitoje turintys šiauliečiai užima ketvirtąją poziciją, o „Lietkabelis“ (2 ir 4) žengia aštuntas.

Traumos. Pagrindinis „Šiaulių“ ekipos vidurio puolėjas ir naudingiausias bei rezultatyviausias komandos žaidėjas Julius Jucikas praleido dvikovą su „Juventus“. Jis nesigrums ir su „Lietkabeliu“, kadangi pasitempė čiurnos raiščius. „Lietkabeliui“ vis dar negali padėti skilusį šonkaulį besigydantis Dainius Šalenga.

„Iki rungtynių su „Lietkabeliu“ liko vos 22 valandos, bet šį vakarą nebuvo nė minčių, kad reiktų tausoti jėgas. Aišku, būtų buvę smagu pirmauti 30 taškų ir leisti pažaisti visiems, bet abejoju, ar šį sezoną tai galės leisti bent vienas „Juventus“ varžovas“, – šeštadienį po susitikimo sakė G.Petrauskas.

 „Šiauliai“ statistikos veidrodyje. G.Petrausko auklėtiniai yra antri pagal per mačą pelnomus taškus (92,5), antri pagal atliekamus rezultatyvius perdavimus (19,5), vos septinti pagal atkovotus kamuolius (34,3) bei antri pagal surenkamus naudingumo balus (104,5).

Be jau minėto J.Juciko, kuris per mačą renka 17,4 taško, daug problemų varžovų krepšiui pridaro Rokas Giedraitis (15,8 tšk.) bei Vytautas Šulskis ir Jonathanas Lee, kurie per mačą įmetė po 10,7 taško.

Mūsų stovykla. „Lietkabelyje“ rezultatyviausias išlieka D.Šalenga (15,5 tšk.), o Vytenis Čižauskas (15 tšk.) ir Noah Dahlmanas (13 tšk.) kol kas LKL yra sužaidę po vieną mačą. 12,8 taško renka Žygimantas Jonušas, 12,3 – Ivanas Neliubovas.

Vieta ir laikas. Dvikova „Šiauliuose“ prasidės 17.00 valandą. Ją tradiciškai galima stebėti www.sportotv.lt

aaa

2021-2022: