Naujienos

Palaikykite „Lietkabelį“ namų rungtynėse – tapkite virtualiu sirgaliumi

2020 12 10

Panevėžio „Lietkabelis“ kviečia sirgalius namų rungtynes stebėti  virtualioje erdvėje.

Pastarąjį kartą Nenado Čanako auklėtiniai ant „Cido“ arenos parketo buvo pasirodę spalio 21-ąją Europos taurės mače prieš Antverpeno „Telenet Giants“. Tuomet dar rungtynes stebėjo sirgaliai, tačiau Vyriausybei uždraudus žiūrovus renginiuose, ieškomos kitos alternatyvos, kaip palaikyti ryšį su aistruoliais.

Ta proga „Lietkabelis“, kartu su „Cido“ arena, kviečia visus tapti virtualiais sirgaliais, prisijungiant prie specialiai sukurto virtualaus aistruolių kambario. Jūs stebėsite rungtynes ir  televizijos žiūrovams būsite matomi didžiuliame 80 kvadratinių metrų ekrane, kuris bus įrengtas arenoje už atsarginių žaidėjų suoliukų.

„Dėl susidariusios situacijos negalime pakviesti sirgalių į areną, o jų palaikymas „Lietkabeliui“ yra labai svarbus, todėl nusprendėme pasiūlyti alternatyvą – virtualų palaikymą. Krepšininkai matys šiltus sirgalių veidus, jaus jų palaikymą ir rungtyniauti bus daug jaukiau nei esant tuščioms tribūnoms, o sirgaliai turės progą patirti kitokius įspūdžius nei tiesiog stebint per TV ekranus. Mūsų visų bendras tikslas padaryti taip, kad atmosfera būtų kuo artimesnė rungtynėms, kai jos vyko iki pandemijos“, – sakė „Cido“ arenos direktorius Tomas Inčikas.

„Iš tiesų, sirgalių labai trūksta – jų palaikymas yra itin svarbus siekiant pergalių. Per eilę metų turime užmezgę puikų ryšį su panevėžiečiais. Esant dabartinei išskirtinei situacijai kartu su „Cido“ arena radome būdą, kaip išlaikyti ryšį su sirgaliais ne tik komunikuojant socialiniuose tinkluose, bet ir namų arenoje rungtynių metu. Tikimės, kad ekrane matysime daug „Lietkabelio“ atributika pasipuošusių komandos gerbėjų“, – vylėsi „Lietkabelio“ marketingo vadovas Lukas Grabauskas.

Pasikraukite energijos, puoškitės „Lietkabelio“ atributika ir jau šeštadienį, transliacijos dieną, prisijunkite prie virtualios sirgalių zonos „Zoom“ programoje. Negailėkite emocijų ir kitokių palaikymo išraiškų, nes jūs būsite matomi milžiniškame LED ekrane.  Originaliausiai pasipuošęs „Lietkabelis“ sirgalius bus apdovanotas klubo atributikos rinkiniu.

Nuorodą rasite paspaudę ČIA, o pirmasis mačas – jau šeštadienį Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) prieš Vilniaus „Rytą“. Jo pradžia – 17.00 val.

2020-2021: