Naujienos

P.Valinskas: jei liksime be bronzos – mums tai fiasko

2021 06 11

2020–2021 m. „Betsafe-LKL“ čempionato sezonas baigiasi. Penktadienio vakarą Panevėžyje bus sužaistos paskutinės sezono rungtynės, kuriose paaiškės trečiąją vietą iškovojusi komanda. Į lemiamą kovą dėl bronzos stoja „Lietkabelis“ ir Utenos „Juventus“.

„Lietkabelio“ ir „Juventus“ pora – bendrai pačią didžiausią intrigą sukūrusi pora visų šio sezono atkrintamųjų metu.

Dabar serijoje iki trijų pergalių rezultatas yra lygus 2:2, o tai reiškia, kad sezoną šios dvi komandos pabaigs vėliausiai – jau anksčiau paaiškėjo, kad vienuoliktą kartą iš eilės Lietuvos čempionais tapo Kauno „Žalgiris“.

Lemiamą dvikovą Panevėžyje abi komandos pasitinka kiek skirtingomis nuotaikomis.

Taip pat „Juventus“ senbuvis drąsiai pavadino Panevėžio ekipą šios poros ir būsimų rungtynių favoritais, tačiau išskyrė ir tai, kad pralaimėjimas šioje serijoje nereikštų didelio liūdesio.

Savo ruožtu „Lietkabelio“ gynėjas Paulius Valinskas atsigręžė į paskutinį mačą Utenoje ir pabrėžė, kad taip komanda rungtyniauti tiesiog negali.

„Paskutinėje dvikovoje visiems puikiai parodėme, kaip negalima pradėti rungtynių. Turi būti žymiai labiau susitelkęs, susikaupęs. Tokios rungtynės turėjo patikti žiūrovams, bet dabar labai sunku pasakyti, kuri komanda geriau jaučiasi.

Dabar jau nebėra kur trauktis – vienaip ar kitaip, tai yra paskutinės sezono rungtynės. Jokių negatyvių nuotaikų negali būti, turime parodyti geriausią savo žaidimą“, – sakė P.Valinskas.

Kalbėdamas apie jau prabėgusį sezoną, „Lietkabelio“ talentas bedė pirštu į bronzos medalius. Pasak krepšininko, jei bronza neliks Panevėžyje, situaciją būtų galima pavadinti vienu žodžiu – fiasko.

„Jeigu sezonas bus bronzinis, jį bus galima vertinti tikrai neblogai. Iškovojome Citadele KMT turnyro sidabrą, lygos atkrintamosiose irgi buvome ten, kur norėjome būti – patekome į pusfinalį ir nežaidėme su „Žalgiriu“. Aišku, akivaizdu, kad serija su „Rytu“ atrodė labai niūriai, bet kol kas visi tikslai yra beveik įgyvendinti. Jei liksime be bronzos – mums tai fiasko“, – sakė P.Valinskas.

Lemiamas mažojo finalo mačas tarp „Lietkabelio“ ir „Juventus“ komandų prasidės penktadienį 18:30 val.

2021-2022: