Naujienos

P.Valinskas: apie rungtynes su Šiauliais“ ir žaidimą įžaidėjo pozicijoje

2019 12 21

Nenumaldomai artėjant didžiosioms metų šventėms kalėdines dovanas savaitgalį bandys išsipakuoti ir visos dešimt „Betsafe–LKL“ komandų – per tris dienas nuo šeštadienio iki pirmadienio bus sužaisti visi penki 15-ojo čempionato turo mačai.

Centrinė turo dvikova sekmadienį įvyks Panevėžyje – „Cido“ arenoje trečiąją vietą su 8 laimėjimais užimantis vietos „Lietkabelis“ priims „Šiaulių“ krepšininkus.

Paulius Valinskas buvo pagrindinis komandos vedlys pergalingose KMT ketvirtfinalio rungtynėse Pasvalyje su „Pieno žvaigždėmis“. Ten gynėjas įmetė 24 taškus, surinko 24 naudingumo balus ir padėjo savo komandai pirmąsias serijos rungtynes laimėti 78:72.

Kaip teigė pats krepšininkas – po sunkios atkarpos vėl prisijungus prie komandos jam toks sėkmingas pasirodymas buvo svarbus.

„Aišku, tai buvo svarbios rungtynės, kaip ir kiekvienos, nes norisi gerinti žaidimą, duoti daugiau naudos. Kiekvienos rungtynės sugrąžina mane į tą gerą kelią, stengiuosi analizuoti daromas klaidas, neteisingus sprendimus.

Tokios rungtynės tikrai prideda pasitikėjimo savimi, dabar tiesiog norisi grįžti į tą geresnę formą ir parodyti, kad galiu komandai duoti daug naudos“, – LKL.lt aiškino P. Valinskas.

Po pergalės panevėžiečių treneris Nenadas Čanakas sakė, jog puikiai pažįsta P. Valinską ir žino, ko iš jo vertėtų tikėtis. Su tuo sutinka ir pats krepšininkas bei pripažįsta, jog žino savo trenerį ir bando prisitaikyti su naujomis užduotimis, kurios šiek tiek skiriasi nuo tų, kurias jis turėjo praėjusiame sezone.

„Aš trenerį pažįstu, jis mane taip pat, žino, ko iš manęs gali laukti. Aišku, mano rolė šiemet yra kitokia, nes daugiausiai rungtyniauju įžaidėju, gal kažkiek tos užduotys ir vaidmuo skiriasi, bet pagrindiniai dalykai išlieka tie patys. Stengiuosi susidoroti su įžaidėjo pozicija ir tiek, o visa kita išlikę tas pats.

Daugiausiai per savo karjerą žaidžiau antru numeriu, įžaidėju mažiau. Šiemet tai daryti tenka dažniau ir aišku, didėja atsakomybė, turiu daugiau įtraukti komandos draugus, organizuoti žaidimą, parinkti derinius, tai tenka priimti daugiau sprendimų“, – savo vaidmenį komandoje aiškino po 6,4 taško vidutiniškai renkantis P. Valinskas.

„Lietkabelis“ pastarąją savaitę rungtyniauja beprotišku grafiku – trijuose turnyruose („Betsafe–LKL“, KMT ir FIBA čempionų lygoje) komanda nuo praėjusio šeštadienio bus sužaidusi ketverias rungtynes per aštuonias dienas. Kaip sakė P. Valinskas – fizinė komandos kondicija nėra aukščiausiame lygyje.

„Aišku, tiek mačų jėgų tikrai neprideda, tad fizinė būklė yra tokia, kokia yra. Treniruotės trumpesnės, dalį jų skiriame atsistatymui. Žinome, kad tai yra paskutinės rungtynės prieš šventes, tai tikrai koncentruojamės maksimaliai ir išeiti norime su gera nuotaika“, – LKL.lt teigė P. Valinskas.

Atvykusių į rungtynes jau nuo 16.30 val. lauks esporto atstovai, kur galėsite išbandyti jėgas žaisdami „NBA2K20“ žaidimą. Šventinę nuotaiką kurs Kalėdų senelis.

2020-2021: