Nusileista „Šiaulių“ komandai

2016 02 28

Pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (11/15) klubas, namuose 75:88 (18:15, 18:20, 23:26, 16:27) nusileidęs (11/15) komandai.

Svečiai geriau pradėjo susitikimą – 8:2. „Lietkabelis“ atsigavo po šalto dušo ir per paskutines 3 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o pats pelnė 10 taškų bei po pirmojo kėlinio pirmavo – 18:15.

Antrajame ketvirtyje vyko kova taškas į tašką ir niekam atitrūkti nepavyko. Įpusėjus dvikovai „Lietkabelis“ turėjo 1 taško persvarą – 36:35.

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ laimėjo atkarpą 10:0 bei atitrūko – 45:36. 27-ąją minutę svečiai jau turėjo dviženklį pranašumą – 57:47. „Lietkabelis“ neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir kėlinį baigė spurtu 12:4, kuris leido beveik ištirpdyti deficitą – 59:61.

Lemiamą kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo Simo Buterlevičiaus dvitaškiu su pražanga – 62:61. Netrukus panevėžiečiai pirmavo 4 taškais (67:63), tačiau „Šiauliai“ per vieną ataką pelnė 5 taškus ir išsiveržė į priekį – 70:69. 36-ąją minutę Jurica Žuža buvo priartinęs šeimininkus (72:74), bet „Šiaulių“ 5 taškai be atsako leido atitrūkti (79:72), o per likusį laiką „Liekabeliui“ išsigelbėti nepavyko.

„Lietkabelis“: J.Žuža 19 (7/9 dvit., 5 atk. kam.), S.Buterlevičius 18, M.Pavkovičius 15 (7 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Šiauliai“: A.Jomantas 18 (6/6 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam.), D.Dudzinskis 15 (6 atk. kam.), R.Giedraitis 14, A.Marei’us 13 (12 atk. kam.), M.Scottas ir G.Leonavičius po 10.