Nusileista „Nevėžiui“

2018 04 14

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (19/12) klubas, kuris išvykoje 87:99 (19:16, 21:24, 26:24, 21:35) nusileido Kėdainių „Nevėžio“ (9/22) krepšininkams.

Prabėgus 3 minutėms rezultatas dar buvo lygus (7:7), bet Kšištofas Lavrinovičius pelnė 8 taškus, 2 pridėjo Darjušas ir „Lietkabelis“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 17:7. Likus žaisti kiek daugiau nei 9 minutes rezultatas buvo 19:9. Tuomet per likusį laiką taškus rinko tik „Nevėžis“, kuris po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo tik 3 taškų deficitą – 16:19.

Įsibėgėję kėdainiškiai pratęsė savo spurtą iki 14:0 ir išsiveržė į priekį – 23:19. Iniciatyvą perėmęs „Nevėžis“ visą laiką buvo priekyje, bet atitrūkti toliau nei 5 taškai (40:35) nepavyko. „Lietkabelis“ pasivijo varžovus ir įpusėjus mačui rezultatas buvo lygus – 40:40.

Po didžiosios pertraukos vyko atkakli kova taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko atitrūkti. Likus 3 minutėms „Lietkabelis“ pirmavo 61:57, bet varžovai pasivijo panevėžiečius ir šie prieš lemiamą atkarpą turėjo tik 2 taškų persvarą – 66:64.

Gero žaidimo bangą pagavęs „Nevėžis“ 34-ąją minutę įgijo 7 taškų pranašumą – 77:70. Vos tik „Lietkabelis“ priartėdavo (76:79; 79:82), šeimininkai tuoj pat atsakydavo tolimu metimu. Dar viena atkarpa 6:0 leido kėdainiškiams pirmą kartą įgyti dviženklę persvarą (91:81) ir jo „Lietkabeliui“ panaikinti nebepavyko.

„Nevėžis“: Lesteris Medfordas 30 (6/7 tritaškiai, 7 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud. bal.), Jamesas Woodardas 26 (5 atk. kam.), Tadas Sedekerskis 13, Gabrielis Maldūnas (8 atk. kam.) ir Vaidotas Volkus po 8.

„Lietkabelis“: Žanis Peineris 22 (4/5 tritaškiai, 29 naud. bal.), Kšištofas Lavrinovičius 19 (5 atk. kam., 5 rez. perd., 30 naud. bal.), Dominikas Mavra 10, Darjušas Lavrinovičius 8.