Naujienos

Nuotaikingoje „Lietkabelio“ fotosesijoje – kovos šūkiai, šokio judesiai ir komandinė nuotrauka iš didelio aukščio

2015 10 05

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai šeštadienį ėmėsi sau neįprasto darbo – pozavo fotografui. Laikinai įrengtoje fotostudijoje buvo daromos įvairios nuotraukos – portretinės, su tam tikra emocija, kamuolio driblingavimu ar tiesiog demonstruojant savo išpuoselėtus raumenis.

Tam, jog nuotraukoje būtų išgauta kuo tikresnė emocija, krepšininkai turėjo ir pašūkauti. Kovingasis Julius Kazakauskas garsiai rėkė „Sparta“, o Brandonas Woodas – džiaugsmo šūkį.

B.Woodas ir Artūras Valeika turėjo pozuoti specialiam LKL projektui be marškinėlių, kur demonstravo savo raumenis ir darė atsispaudimus.

Gera nuotaika spinduliavo Jermaine‘as Love‘as, kuris pozavo fotografui demonstruodamas puikius šokio judesius, kadangi išgirdo už sienos grojančią muziką.

Komandos vyriausiasis treneris Gintaras Kadžiulis ir jo asistentas Egidijus Ženevičius pozavo ne tik rimtais veidas, bet ir įsijautė į Jameso Bondo vaidmenį. Gera nuotaika spinduliavo ir klubo direktorius Mantas Ignatavičius, kuris nusprendė kiek pagyvinti Luko Aukštikalnio pozavimą fotografui.

Svarbiausias kiekvienos ekipos fotosesijos akcentas – bendra nuotrauka. Šį kartą ji buvo daroma iš dviejų skirtingų rakursų: tradicinė, kai krepšininkai ir treneriai išsirikiuoja priešais krepšį, ir nauju kampu – iš viršaus. Tam fotografas turėjo pakilti į patį „Cido“ arenos viršų ir iš ten užfiksavo ratu sustojusius „Lietkabelio“ narius.

Fotosesijos pavykusius ir nelabai pavykusius kadrus rasite ČIA.

2021-2022: