Nuo pusfinalio skiria viena pergalė

2017 05 03

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) ketvirtfinalio serijoje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ klubas, kuris išvykoje 84:71 (20:20, 25:12, 16:19, 23:20) nugalėjo Prienų – Birštono „Vytauto“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja jau 2:0.

Pirmajame kėlinyje vyko permaininga kova taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo – po pirmųjų dešimties žaidimo minučių lygu – 20:20.

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą ir po spurto 8:0 pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 40:29. Įpusėjus mačui panevėžiečių atotrūkis buvo dar didesnis – 45:32.

Po didžiosios pertraukos svečiai toliau kontroliavo situaciją ir neleido „Vytautui“ net pagalvoti apie galimybę priartėti. Solidus kėlinys leido išsaugoti persvarą – 61:51.

Kovingieji prieniškiai neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir ketvirtajame ketvirtyje kilo į lemiamą šturmą, kai prabėgus 6 minutėms priartėjo iki 5 taškų – 65:70. Sudėtingu metu „Lietkabelis“ žaidė užtikrintai ir susigrąžinęs dviženklį pranašumą (80:69) jo iš savo rankų nebepaleido.

Vytautas“: Tomas Delininkaitis 18, Vytenis Lipkevičius 15, Regimantas Miniotas 11 (5 atk. kam.), Martynas Linkevičius 10.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 19 (6 atk. kam.), Benas Madgenas 13 (5 atk. kam.), Žygimantas Skučas 10, Lorenzo Williamsas 9 (6 rez. perd.).